16/04/2026
Dneska jedna malá situace z praxe, která mi znovu připomněla jednu důležitou věc.
Jel jsem domů a po cestě už asi po šestý minul malé květinářství u silnice. Nikdy jsem si ho vlastně pořádně nevšiml. Nebyl tam žádný důvod zastavit. Žádný signál, že by tam na mě něco čekalo.
Až dneska jsem tam zajel.
Nádherný kytky. Fakt kvalitní práce. Strašně milá paní.
A víš, co mi došlo?
Jak obrovská škoda to je.
Protože to není o tom, že by ten produkt byl špatný. Naopak.
Je to o tom, že nikdo nemá důvod zastavit a tu kvalitu vůbec objevit.
A přesně tohle se děje v podnikání pořád dokola.
Spousta lidí má skvělý produkt… ale nikdo o něm neví, nikdo ho nechápe, nikdo nemá důvod udělat ten první krok.
A pak se diví, že to nefunguje.
Nejde o to být nejlepší.
Jde o to být pochopený.
A to začíná u nabídky.
Tohle přesně řešíme v Byznys Restart komunitě.
Odkaz najdeš u mě na profilu. Přidej se.