Kontent Művek

Kontent Művek Értékesítő szövegírás belevaló kisvállalkozóknak. Loyola Kriszta vagyok, értékesítési szövegíró, a Kontent Művek alapítója.

Profi szöveges tartalmak létrehozásával segítek, hogy a dilemmázókból elkötelezett ügyfeleket csináljunk neked.

Te melyik vagy? 🌸Minikonzi link:
06/11/2025

Te melyik vagy? 🌸

Minikonzi link:

Ezzel a poszttal most nagyon sok szakmabeli, általam egyébként tisztelt kollégával és marketingessel megyek szembe, de v...
21/10/2025

Ezzel a poszttal most nagyon sok szakmabeli, általam egyébként tisztelt kollégával és marketingessel megyek szembe, de vállalom.

Ugyanis szerintem veszélyes üzem arra terelni a vállalkozókat, hogy amikor a napi betevőjük a tét, azon piszmogjanak, hogy kellően “önazonos-e” a “márkájuk”.

(Nem elhanyagolható probléma, hogy ezzel főleg a női vállalkozókat lehet megszólítani. Érdekes módon, a férfi vállalkozók ezeken a dolgokon sokkal kevésbé lamentálnak. Talán azért, mert a női vállalkozóknak náluk is kényelmetlenebb szembe nézni az értékesítés mumusával, ezért minden másra szívesebben figyelnek oda? 🤔)

1. A személyes márka építés NEM az egyetlen lehetséges út, éppen csak ez a leggyorsabb módja annak, hogy felhúzzál egy brandet, amin keresztül el tudod adni a (jellemzően) szolgáltatásodat. Te leszel a Nespressod Clooney-ja.

2. A sokat emlegetett “önazonosság” valódi funkciója, hogy könnyebben legyél VALAMILYEN, azaz MEGKÜLÖNBÖZTETHETŐ.

Mondanám, hogy mindegy, hogy ez pontosan mit takar a te esetedben, mert minden ember értékes, meg blabla. Az vagy, de attól még a neten sajnos nem mindenki tudja jól átadni önnön nagyszerűségét, sőt, az is lehet, hogy éppen a saját piacodnak vagy antipatikus valamely tulajdonságod miatt.

Ilyenkor sajnos nem legyinthetsz rá, hogy hát mindegy, én csakazértis maradok ilyen, majdcsak megtalálom a buborékomat - mert EZ ÜZLET. Ebből élsz.

3. Ha mindent jól csinálsz, akkor előbb-utóbb mindenképp túlnő rajtad a márkád. Már nem fogod tudni egyedül képviselni. És akkor mi lesz? Belerokkansz a melóba, csak mert senki se tud pont olyan lenni, mint te?

De a legfájdalmasabb, hogy ilyen dolgokkal vagy elfoglalva, miközben még mindig nem tudod, hogy valójában MIÉRT VÁSÁROLNAK TŐLED.

Nem influenszer vagy, hanem vállalkozó. Nem fognak tömegek bejelentkezni hozzád családi fotózásra, jóga órára, vagy beiratkozni az online horgoló mentorprogramodra, mert kedves vagy.

Ezzel csak egy pontig jutsz.

El kell kezdened azzal foglalkozni, mit akarnak a vevőid, és megtanulni eladni a cuccodat! Mert a személyes márkád sem azonos veled! Csak valami olyan, amit a magad képéhez hasonlatosnak teremtettél.

Nem tudok bármit eladni.Egy vacak ajánlatot akárhogy cicomázhatnék, a vevők akkor is kiszagolják a turpisságot.  Ez azér...
26/09/2025

Nem tudok bármit eladni.

Egy vacak ajánlatot akárhogy cicomázhatnék, a vevők akkor is kiszagolják a turpisságot.

Ez azért is remek, mert konkrétan soha, egyetlen kampánynál sem kell hazudnom. Pontosan azt mondom nekik, amit te, meg a terméked vagy szolgáltatásod nyújtani tudtok.

Más kérdés, hogy úgy mondom el, hogy azt meg is értsék… mármint amolyan zsigeri szinten. 🤌

Mert a pénztárcáját már senki nem nyitja ki csak úgy.

…Szóval, valójában ezen múlik, hogy 20 vagy 80 vásárlód lesz-e 5 nap alatt. ❤️‍🔥

Ha kipróbálnád, milyen áttörni végre a bevételi plafonodat, akkor a bioban lefoglalhatod az első minikonzultációnkat ingyen. ✌️

Most mondanám, hogy “azért tettem, hogy neked már ne kelljen”, de őszintén… Szívből ajánlom, hogy ha teheted, vonulj ki ...
18/09/2025

Most mondanám, hogy “azért tettem, hogy neked már ne kelljen”, de őszintén…

Szívből ajánlom, hogy ha teheted, vonulj ki ebből a zajból. Akár hosszabb időre is.🤘

Nekem óriási szükségem volt erre. 2022 óta vagyok vállalkozó, azóta szinte nem volt olyan hónap, hogy ne posztoltam volna - egészen idén februárig.

Ez a “kifelé élés” nekem sem természetes működés, és tudom, hogy te is sokszor szenvedsz a posztolási kényszertől, amivel az ügyfélszerzés jár 2025-ben.

Na de rá is fordulok a tanulságokra:

1. Ekkora kihagyás valóban “marketingluxus”. Mivel már év elején tele volt a naptáram őszig, ezért nem volt akkora rajtam a nyomás. Ha te is szeretnél kicsekkolni hosszabb időre, akkor kell, hogy legyenek automata ügyfélszerző folyamataid ❤️‍🔥sales funnelek❤️‍🔥.

Nekem az a specialitásom, hogy ilyen rendszerek stratégiáját és kommunikációját tervezem és kivitelezem (hálistennek’ elég jól csinálom az ügyfeleim bevételét nézve😎). Szóval, ha segítségre van szükséged, foglald le ingyen az első meetingünk időpontját! (Link a bioban.)

2. Rohadt könnyű visszaszokni a posztolásmentes életbe, és újranöveszteni a szorongást, meg azt a jellegzetes érzést, amikor meggyőződésed, hogy már mindenki unja a témád.

Pedig tudod, hogy ez hülyeség. (Ugye?!😂)

3. Amíg te önmagadat rakod össze a háttérben, a piacod halad. A versenytársaid pörögnek. Ez benne van, ezzel együtt kell ezt a döntést meghoznod.

Számomra ez azért nem okozott nehézséget, mert az év első felében utolért a felismerés, hogy:
NEM KELL MINDENKINEK HATALMAS CÉGET ÉPÍTENIE.

Kifejezetten károsnak, a világ szempontjából pedig fenntarthatatlannak tartom, hogy mindenki a növekedést hajszolja.

Rájöttem, hogy nekem nem ez kell. Szeretek “kicsi” lenni, szeretek “kézműves copywriter” lenni, és ezen nem akarok változtatni, akkor sem, ha meg lenne rá a lehetőségem.

Szóval nem bánom, ha mások másként csinálják, de én így tudok az értékrendemnek megfelelve, boldogan élni.

Ha érdekelnek a további tanulságok, vagy leírnád a te hosszú kihagyásod tapasztalatát, dobj egy kommentet.

Ui.: mit szólsz az új piercingemhez? 😬💫

2 hét sales, 1 hét downsell = megtízszereztük az induló előfizetőszámot. 🤯🥳💥A downsellben ráadásul már hirdetni sem kell...
07/02/2025

2 hét sales, 1 hét downsell = megtízszereztük az induló előfizetőszámot. 🤯🥳💥

A downsellben ráadásul már hirdetni sem kellett, a levelek intézték Zuckerberg helyett az értékesítést.🤓

Ebben a sztoriban stratégaként és szövegíróként vettem részt. Az ügyfelem nem maradt magára a közösségi média kommunikációja kapcsán sem a kampány alatt - bár ez nem a szakterületem, de ha tudod "mitől döglik a légy", akkor már nem akkora bravúr platformra szabni a meggyőzést...

🦸‍♀️Az ügytelem tapasztalt vállalkozó, fantasztikus értéket ad, de eddig nem sikerült hatékonyan megszólítania a közönségét. Sok mindennel próbálkozott már, de egyedül nem tudta jól átlátni, hol a hiba.

➡️Amint felépítettünk köré egy komplex rendszert, olajozott tölcsérrel, berobbant.🎇

🪇Hiszen a klubjában átadott tudására tömegek tartanak igényt. Csak eddig nem tudtak róla, vagy nem értették meg a valódi értékét!🪇

🥹Mondtam már, hogy imádom a munkám?🎯

Már csak egy kérdésem van hozzád: legyen ebből esettanulmány interjú? Kíváncsi vagy a konkrét trükkjeinkre?👸

Ha többen látják a tartalmaidat, az nem árthat az értékesítésednek, ez vitán felül áll.De a követőszerzés önmagában nem ...
15/11/2024

Ha többen látják a tartalmaidat, az nem árthat az értékesítésednek, ez vitán felül áll.

De a követőszerzés önmagában nem helyettesíti a salest, a két dolog ugyanis marhára nem ugyanaz!

Az interneten (is) elsősorban szövegekkel tudsz értékesíteni (akkor is, ha nem leírva tálalod, hanem elmondod egy videóban a pitchedet).

🩵Ha jól meg tudod fogalmazni az értékajánlatodat,

🩵Ki tudod emelni a szolgáltatásod előnyeit,

🩵És el tudod mondani, miért vagy te más, mint a többiek...
..Akkor nyert ünyed van, mindegy, hogy 10 000 követőd van, vagy 500!

Ebben tudok neked segíteni. Akár egy ingyenes konzultáció keretében is. 😉

23/10/2024

Lehet, hogy neked is zavaros, mi a különbség a sales és a copywriting között. 🧐

Nem csoda: a két terület rengeteg mindenben hasonlít, mégsem ugyanaz a kettő. 👀

Az viszont biztos, hogy ha vállalkozásod van, akkor mindkettőre szükséged lehet, attól függően, hogy

👵 kinek,
🎁 mit,
🌏 és hol

akarsz eladni. 🤓🤑

8 levél. 4 nap alatt. NYUGI: Először az ügyfelem is sokkot kapott 😂, de szerencsére hallgatott rám, és nem bánta meg:🫰3 ...
03/10/2024

8 levél. 4 nap alatt. NYUGI: Először az ügyfelem is sokkot kapott 😂, de szerencsére hallgatott rám, és nem bánta meg:

🫰3 nap alatt ~700 000 Ft bevételt hozott neki ez a néhány levél.

A sikeres kampányhoz nem elég egy jó ajánlat: a bevételed valójában a stratégián és az üzeneteiden múlik.

Ha neked is jól jönne a segítség, akkor gyere, dumáljuk át a helyzetedet egy díjmentes online konzultáción!

Oh, és meg egy fontos dolog:

❗️Novembertől 20%-al emelkednek a szolgáltatásaim árai.❗️
..De, ha még azelőtt bejelentkezel hozzám, akkor neked akár a 2025-ös kampányszövegedet is megírom még az idei àron.😉

Hagyj egy 💙 emojit kommentben, és már küldöm is az időpontfoglaló linkjét! 🥰

A szűkösség elve az egyik legegyszerűbb értékesítést elősegítő alapelv, amit szerintem minden vállalkozónak ismernie kel...
11/09/2024

A szűkösség elve az egyik legegyszerűbb értékesítést elősegítő alapelv, amit szerintem minden vállalkozónak ismernie kellene.

Még van 5 másik ilyen szuper trükk is. Meséljek róluk?🤓

10/09/2024

Veled is megesett már, hogy kampányfinishben még éjszaka is a landoló oldalt reszelgetted?😬🙈

🌈Egyszer talán az a nap is eljön, amikor a robot jobban tud marketingezni a te közönségednek, mint egy szövegíró vagy te magad. 🤖 De ma még akármilyen királyul promptolsz, legfeljebb egy kidolgozásra érdemes vázlatot kaphatsz tőle.🤷‍♀️

Félre ne érts, szerintem már ez is zseniális. Nekem szövegíróként így is rengeteg időt spórol Chatty: főleg brainstormingra 💭és kutatásra 📊 használom. De már szuper vázlatokat is le tud gyártani, amiket aztán átgyúrok - emberszagúvá és sales fókuszúvá varázsolok.

👩‍💻Persze ezt is csak akkor tudod megcsinálni, ha vállalkozóként pontosan tudod, mit és hogyan kell kérned a kedvenc virtuális business partneredtől.

Te használod a mesterséges intelligenciát a vállalkozásodban? Ha igen, mire?

Annyi kisvállalkozóval találkozom, akiknek gondot okoz, hogy eljussanak a vállalkozásuk skálázásáig. Többnyire azért, me...
09/09/2024

Annyi kisvállalkozóval találkozom, akiknek gondot okoz, hogy eljussanak a vállalkozásuk skálázásáig. Többnyire azért, mert a vásárlók áramlása kiszámíthatatlan és nem tudnak az érdeklődőkből, követőkből profitot generálni. 😩

A következő hetekben ebben szeretnék segíteni neked is, hiszen értékesítési szövegíróként éppen ez az a pont, ahol a saját ügyfeleim marketingfolyamataiba belépek. 🤝

🤑 Az a dolgom, hogy pénzre váltsam a nézőidet, az oldallátogatóidat. Ehhez pedig rengeteg jó trükköm van.

Olyan trükkök, amiknek köszönhetően az egyik ügyfelem legutóbbi kampányának már az előszakaszában☝️:

🎈5 db értékesítési levéllel
🎈és egy odavágós landing oldallal

7 számjegyű bevételt csináltunk egy digitális termékkel.

Szeretném bebizonyítani neked, hogy erre te is képes vagy!

Kövesd a tartalmaimat, és megmutatom, hogyan! 😊😘

Na tessék: mindig azzal macerállak, hogy osszál meg ügyfélvisszajelzéseket, mert azzal lehet eladni 🤌, közben én magam m...
22/04/2024

Na tessék: mindig azzal macerállak, hogy osszál meg ügyfélvisszajelzéseket, mert azzal lehet eladni 🤌, közben én magam meg már hetek óta nem osztottam meg egyet sem. 🫣

Pedig Karmen visszajelzése már jó ideje várja, hogy végre megosszam veled. Én pedig elmondhatatlanul hálás és büszke vagyok, amiért egy ilyen elképesztően tehetséges és rátermett vállalkozó sikereihez hozzájárulhattam.🤩

Szerencsére Karmen története nem egyedi (bár elsőre 3000+ feliratkozót gyűjteni és naaaagggyonsokszámjegyes bevételt csinálni azért a művészet határát súrolja, az tény. 🙃)

Aki kampányolt már velem, tudja, hogy folyamatos készenlétben vagyok, hogy ha kell, optimalizáljuk a szövegeket, a stratégiát, az akármit. Vagy csak, hogy legyen kinek örömködnöd a sok "Új vásárlás" üzenet láttán. 😜

👉Azért csinálom így, mert PONTOSAN tudom, milyen kampányolni. Nem csak az ügyfeleim miatt, hanem mert én is vállalkozó vagyok, és nagyon jól tudom, milyen magányos dolog, amikor a launch előtt néhány órával még mindig a landoló oldalt meg az értékesítő szekvenciát kell bindzsizgetni.😩

Viszont szerencsére ez a kínlódás közben egyáltalán nem kötelező! Lehet ráérősen is kampányolni, és csak ennyi kell hozzá:

❤️‍🔥kipróbált, erős stratégia,
❤️‍🔥baromi jó szövegek, amik eladnak,
❤️‍🔥és egy kis támogatás, hogy ha beüt a krach, akkor se legyél egyedül.

Ezeket biztosítom neked, ha benne vagy. De úgyis elmondok mindent, ha eljössz egy 30 perces - díjmentes❗ - első konzultációra, ahol azt is megnézzük, hogy lehetne még többet kihozni a korábbi kampányaidból.

Linket itt találsz a profilomon: .

Cím

Béke Utca 11
Mártély
6636

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Kontent Művek új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Kontent Művek számára:

Megosztás