27/01/2026
Gaminom kitus trendinius ledus, po skardomis barstėm druskos ir tuomet dėjom pqgardus ir vėliqu pylėm grietinėlę.
Ledus suvalgėm, jie sušalo, taigi iš dalies gavosi, beeet:
1. Ledai su šokoladu, buvo perr dqug grietinėlės ir per mažai šokolado gabaliukų arba cukraus grietinėlėje 🤣 juokavom, kqd kondensuotas pienas nepamaišytų 😅 ir ne juokas, reiktų pamėginti ☺️
2. Ledai su braškių sirupu ir saldainukais. Skonio prasme buvo daug geriau, beet jie ilgiau šqlo, nes sirupas gerokqi praskiedė grietinėlę irrr, kadangi valgėm kambaryje gerokai greičiau virto vėl skysčiu 😅
Mano patarimai, negailėkit saldainių ar šokolado, o gal kondensuoto pieno irrr valgykit lauke arba greitai viduje, nes greitai ledų gaiva ištirpsta 😅
Betkokiu atveju pagrindinis ingridientas draugų kompanija, kad būtų linksmiau ir net jei kas ir nesigavo, liktų smagūs prisiminimai 😘