19/05/2026
Dar nepirk iš Kristiana 😳 Greitai papasakosiu kodėl…
Mano draugė dirba viename iš jų sandėlių partnerių ir parodė man dalyką, kurį jie daro su likusiais mini kvepalų rinkiniais. Iš esmės tereikia palikti trumpą atsiliepimą arba atsakyti į greitą apklausą, užpildyti nedidelę formą — ir jie atsiunčia mini kvepalų dėžutę. Dažniausiai reikia apmokėti tik siuntimą.
Pasak jos, jiems daug labiau apsimoka taip išdalinti likusius rinkinius, nei laikyti juos sandėlyje.
Atvirai? Iš pradžių maniau, kad čia eilinė nesąmonė iš interneto 😭😍 Bet vis tiek pabandžiau… ir gavau tikrai labai fainą mini kvepalų rinkinį. Keli kvapai man taip patiko, kad net norėčiau pilnos versijos.
Paliksiu nuorodą pirmame komentare, nes tai ta pati nuoroda, kurią gavau pati. Net neįsivaizduoju, kiek ilgai tai dar veiks, todėl ilgai nelaukčiau.
Ir būtinai nusiųsk savo draugėms, nes kvepalų mėgėjoms tai tikrai patiks 👀