Emilia Niedzielska Stylistka

Emilia Niedzielska Stylistka Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Emilia Niedzielska Stylistka, Konsultant ds. wizerunku, Gdansk.

✨🌸
22/05/2025

✨🌸

Niesamowite jak ciąże mogą być różne…jak inaczej można odczuwać w ciele i głowie. Podobno to co nieznane wywołuje w nas ...
20/05/2025

Niesamowite jak ciąże mogą być różne…jak inaczej można odczuwać w ciele i głowie.

Podobno to co nieznane wywołuje w nas lęk, a co się dzieje gdy miesza się to co znane do tej pory, znane poprzez doświadczenie które nie jest łatwe z tym co nieznane?

Gdy głęboko ukryta ekscytacja przeplata się z dużą ilością obaw. Gdy zmęczenie i brak sił istnieją jednocześnie z ogromną chęcią działania, ruchu i tęsknotą.

W tej ciąży zdecydowanie skłaniam się do wnętrza, jeszcze bardziej przyglądam się sobie, temu co we mnie choć czasem mam wrażenie że jestem jakby obok. Poruszają mnie małe rzeczy i przytłaczają jednocześnie.

Choć przez większość czasu moja relacja ze zmieniającym się ciałem była wyzwaniem, dosłownie bo przytyłam ponad 17 kg a przy moich gabarytach to naprawdę ogromne wyzwanie dla ciała, to dziś było jakoś inaczej. Dziś zobaczyłam w sobie piękną kobietę, zobaczyłam taką głębię której chyba poszukiwałam przez całą swoją ciążę.
I nie ma znaczenia dziś to, że jedynym ubraniem w które się dziś zmieściłam były dresy. Pewnie nie jedna z Was miała podobnie, tęskniąc ogromnie do swoich ubrań i ciała.

Zdaję sobie sprawę ze zmienności życia i dni, ale dziś zostawiam sobie ten obrazek siebie na pamiątkę.

I trzeba o tym napisać… piękna była dziś pogoda🌼 wdzięczność ogromna za dzisiejsze słońce ☀️ Zdecydowanie inaczej patrzy się na perspektywę porodu gdy twarz choć przez chwilę otulona jest słońcem.

I wysyłam ❤️ do wszystkim Mam 🌸 Jesteśmy niesamowite ✨

Lustro 🌸Chciałam dziś zachęcić Was do zadania sobie dwóch  bardzo ważnych pytań. Co i kogo widzisz patrząc w lustro? Czy...
10/08/2024

Lustro 🌸
Chciałam dziś zachęcić Was do zadania sobie dwóch bardzo ważnych pytań. Co i kogo widzisz patrząc w lustro?
Czy naprawdę widzisz siebie?
Obserwuje na co dzień, jak krytyczne wobec siebie jesteśmy. Widzę to podczas przeglądów szaf, widzę to podczas rodzinnych, koleżeńskich spotkań. Widzę, jak wiele jako kobiety od siebie wymagamy i jak często widzimy w sobie „wady”. Jak często czujemy się niewystarczające zarówno pod kątem wyglądu jak i tego jakie jesteśmy. Dążymy do „idealnych” ciał i nie mam tu tylko na myśli diet czy ćwiczeń ale myślenie. Mamy w głowie obraz „idealnego” ciała i zakładamy że nasze takie nie jest bo jest inne więc gorsze. Za grube, za chude, za duży brzuch, zbyt szerokie plecy, za mały biust a czasem za duży. Nie taki nos, zmarszczki, za cienkie i rzadkie włosy, za grube i kłopotliwe bo przeszkadzają…. Towarzysząc kobietom słyszę jak z ogromną łatwością i nawet odwaga potrafimy siebie skrytykować. Gdy ktoś zrobi nam zdjęcie i zobaczymy siebie na tym zdjęciu to widzimy często mnóstwo wad… a nie wisimy siebie tak naprawdę. Nie dostrzegamy piękna naszych ciał, nie dostrzegamy siebie.

Przeglądamy się w opiniach innych ludzi, biorąc je jako potwierdzenie tego że jesteśmy wartościowe i piękne.
Wiem, że to brzmi jak banał ale naprawdę wszystko zaczyna się od nas. Od relacji z samym soba, od akceptacji i miłości do siebie. Lata mojego życia pokazały mi, że nie ma drogi na skróty. Wszystko zaczęło się zmieniać w okół gdy to ja zaczęłam siebie widzieć i patrzeć na siebie jak na pięknego człowieka, kobietę o pięknym ciele. Kiedyś bardzo wstydziłam się swojego wzrostu, nóg… bo patrzyłam na siebie tylko z poziomu porównywania się do innych których uważałam za ideały. Dziś nie mam takiej potrzeby, choć bywa że i u mnie pojawi się dzień w którym będzie mi ze sobą trudno, odpali się stary schemat bycia niewystarczającą i umysł będzie szukać do czego tu się przyczepić. Jednak to wszystko co dla siebie zrobiłam teraz daje super efekty. Dobrze mi ze soba i to przekłada się dosłownie na to jak się czuję w ubraniach.

Dlatego stańcie dziś przed lustrem i zadajcie sobie te dwa ważne pytania a potem się soba zaopiekujcie ♥️🌸

Cenię sobie klasykę ale prawda jest taka, że po prostu uwielbiam kolory♥️ W stylizacjach, wnętrzach. Bardzo dobrze się c...
28/07/2024

Cenię sobie klasykę ale prawda jest taka, że po prostu uwielbiam kolory♥️ W stylizacjach, wnętrzach. Bardzo dobrze się czuje w ich towarzystwie.

Mieliście kiedyś chwile aby zaobserwować jak czujecie się gdy ubieracie coś w kolorze? Albo gdy wchodzicie do pomieszczenia w którym dominują kolory? Czy wpływa to na wasz nastrój, na to jak czujecie się w ubraniu ?

Poświęćcie kiedyś chwilę na to aby to dostrzec ☺️ To też wiele o nas mówi, dzięki temu możecie jeszcze lepiej poznać siebie.

Ta stylizacja to opowieść o przepięknej koszuli, która podarowała mi moja przyjaciółka. Koszuli, która wygląda jak przepiękny obraz. To co mnie w niej urzeka, to nie tylko niesamowite kolory ale i piękny krój (ten rękaw jest cudny) , lekki i bardzo przyjemny materiał. Gdy mam ją na sobie to czuję się lekko, zwiewnie, kobieco. W ogóle koszule to ta część garderoby, która latem bardzo sobie cenię. Mega uniwersale i lekkie. Idealne na polskie lato ☺️

Jeansy to jedno z moich ostatnich lumpeksowych znalezisk. Są w pięknym kolorze ( jakoś ostatnio mocno polubiłam fiolety 💜 i co ciekawe, właśnie na nie trafiam często w lumpeksach 🥰), mają wyższy stan więc fajnie wydłużają nogi a szersza nogawka sprawia, że stylizacja wygląda ciekawiej.

I w ogóle to super opcja aby podarować ubrania których nie nosicie komuś bliskiemu. Dajemy im dzięki temu nowe życie a sami oczyszczamy się z tego co do nas nie pasuje, robiąc miejsce na „nowe”. I nie mam tu na myśli tylko ubrań ☺️

Dobrej niedzieli 🌸

Koszula -
Jeansy - Lumpeks
T-shirt -
Klapki -
Okulary -
Torebka -

💜

Wolność 🌸Bycie soba daje wolność. Życzę sobie samej i każdemu z Was abyśmy jak najczęściej mieli odwagę być sobą ♥️🤗
27/07/2024

Wolność 🌸

Bycie soba daje wolność.

Życzę sobie samej i każdemu z Was abyśmy jak najczęściej mieli odwagę być sobą ♥️🤗

Otulenie 🌻Jak często pozwalasz się sobą zaopiekować ? Mężczyźnie, innej kobiecie… samej sobie ?Przebywając z kobietami w...
25/07/2024

Otulenie 🌻

Jak często pozwalasz się sobą zaopiekować ? Mężczyźnie, innej kobiecie… samej sobie ?

Przebywając z kobietami widzę jak silne próbują być na co dzień, jak niezależne, samowystarczalne. Widzę a nawet wiem i sama czuję mierząc się z tym u siebie… ile nas wszystkie to kosztuje…

A przecież w tym aby pozwolić sobie być delikatną, czasem celowo niezaradną aby to mężczyzna mógł nas wesprzeć, zrobić coś dla nas, zaprosić na kawę i zapłacić za nią nie ma naprawdę nic złego. To nie oznacza że jesteśmy słabe… to wręcz świadczy o naszej sile i dobrym przepływie.

Mam takie poczucie, że obecne nasze role się mocno zatarły ale również pokoleniowo niesiemy ten ciężar. Kobiety są bardzo mocne, silne i dużo biorą na siebie nie dopuszczając tego mężczyzny… trochę odbierając mu nawet tę męskość i bycie potrzebnym. Będąc w terapii sama to zauważyłam. Jak bardzo nie pozwalałam się sobą zaopiekować. I dostrzegłam ile było w tym wszystkim frustracji z tego powodu że tak bardzo tego pragnęłam ale nie dawałam na to przestrzeni.

Teraz już jest lepiej. Dużo lepiej… ale nadal łapie się na tym że nie jest łatwo mi dać się sobą zaopiekować swojemu mężowi, rodzinie czy przyjaciółkom. Nie jest łatwo mi prosić o pomoc, o to wsparcie którego tak bardzo potrzebuje.

Ale dziś już wiem, że to mnie do niczego dobrego nie zaprowadzi. Dziś wiem że mogę właśnie czerpać siłę gdy pozwolę sobie być kobietą. Być delikatną, nie zawsze dającą radę. I im bardziej będę odpuszczać i pozwalać sobie na to aby inni mnie wspierali, tym będzie mi lepiej. W ciele i w głowie.

Zaobserwujcie ile dobra się pojawi gdy pozwolicie innym a co za tym idzie samej sobie się soba zaopiekować ♥️

Podczas przeglądu szafy przyglądamy się temu w jaki sposób kobieta się ubiera na co dzień. Przeglądamy ubrania, dodatki ...
22/07/2024

Podczas przeglądu szafy przyglądamy się temu w jaki sposób kobieta się ubiera na co dzień. Przeglądamy ubrania, dodatki a co za tym idzie robimy gruntowne porządki, pozostawiając tylko te rzeczy, które do niej pasują, biorąc pod uwagę to jakim jest człowiekiem, co lubi, jaka prace wykonuje ale tez jakie ma ciało i co to ciało lubi. Szukamy w tym wszystkim miękkości, kobiecości, autentyczności. Przez całe spotkanie towarzyszy nam rozmowa i uważność na siebie nawzajem. Spotkania są indywidualne w zależności od otwartości i potrzeb. Z ubrań i dodatków, które pozostały tworzymy stylizacje. Podpowiadam jak można je ze sobą łączyć, jak nadać im nowe życie. Jak podkreślić to co w sobie lubimy najbardziej. Jak unowocześnić ubrania, na które kompletnie nie było wcześniej pomysłu.

Często okazuje się, że ubieramy się w pewien sposób, ponieważ czujemy się zagubione, nie mamy siły, czasu i przestrzeni w sobie na zmianę. A przecież my się zmieniamy. Zmieniają się nasze ciała, potrzeby, świadomość. Stawiamy innych na pierwszym miejscu. Nie tylko potrzeby innych, ale i opinie innych przyjmując je jako swoje. Wierzymy w to co mówią o nas inni, nie mając świadomości z czego to wynika. Pozwalamy na to, aby to jak się czujemy zależało od innych ludzi, oddajemy im sprawczość i chcemy zadowolić. A przecież tak naprawdę przede wszystkim liczymy się my. To co my myślimy, czujemy.

Moja wieloletnia praca z kobietami pokazała mi, że gdy my same uwierzymy w siebie i nam będzie dobrze ze sobą, dobrze w swoich ubraniach, to ludzie tez to zauważa, poczują. To jest zupełnie inna wibracja.

Poza tym dzięki temu, że pozbywamy się rzeczy z szafy, robi się też miejsce na coś nowego, nową jakość….nie tylko na nowe ubrania czy dodatki ale i na coś nowego wewnątrz. Czasem robi się miejsce na puszczenie starych schematów, na spojrzenie na siebie inaczej. Robi się miejsce na głos intuicji, który nie mógł wybrzmieć wcześniej pod stertą “zalegających ubrań”. Ubrania są wspaniałą metafora tego co wewnątrz nas. Pięknie pokazują co wymaga zaopiekowania. A jeśli robi się miejsce na nas, to robi się również miejsce na naszą kobiecość, na otwartość względem mężczyzn i innych ludzi.

Robi się miejsce na to aby zobaczyć ze potrzebujemy się sobą zaopiekować tak, jak opiekujemy się drugim człowiekiem. Robi się miejsce na to co lubimy robić, pojawia się więcej miejsca na ciszę, zatrzymanie, które są tak ważne i potrzebne. To ta cisza pozwala nam się ze sobą skontaktować. Usłyszeć sygnały płynące z ciała, poczuć je. Finalnie proces przeglądu szafy kończy się uporządkowaną szafą, mamy gotowe stylizacje w którym dobrze się czujemy, listę rzeczy którymi można uzupełnić szafę aby wzbogacić ją I stylizacje. A patrząc nieco inaczej...podczas tego całego procesu powstaje tez lista narzędzi, które możemy wykorzystać w lepszym poznaniu siebie. Mam takie poczucie, że często to taki pierwszy duży krok do tego aby dotrzeć do siebie samej.

🌻

Cześć ☺️ Jestem Emilia Niedzielska, kobieta, żona i mama. Stylistka z holistycznym podejściem do człowieka. Wspieram kob...
17/07/2024

Cześć ☺️ Jestem Emilia Niedzielska, kobieta, żona i mama. Stylistka z holistycznym podejściem do człowieka. Wspieram kobiety w dotarciu do siebie, swojej kobiecości 🌸

Moja przygoda z ubraniami zaczęła się 15 lat temu gdy zaczęłam prowadzić bloga, na którym zamieszczałam swoje stylizacje. Kolejnym wieloletnim etapem była praca stylistki w galerii handlowej oraz praca osobistej stylistki. Pomagałam ludziom wspierając ich wizerunek, robiąc przeglądy szaf, wspólne zakupy. Ogromne doświadczenie zdobyłam pracując w jednej z największych marek odzieżowych w Polsce, stylizując sesje takich marek jak Reserved, Mohito, Cropp, House czy Sinsay.

Momentem przełomowym w moim życiu było zostanie Mama. To był moment w którym jeszcze bardziej się ze sobą skontaktowałam i dotarło do mnie jaka jest moja droga, co sprawia mi radość a praca z kobietami pokazała jak życie przygotowało mnie do tego. Obecnie łącze całe swoje doświadczenie zawodowe z rozwojem osobistym. To wszystko czego doświadczyłam i nadal doświadczam pomaga mi wspierać kobiety aby lepiej poznały siebie, swoje ciało i duszę. To w jaki sposób się ubieramy, co mamy w szafie wiele o nas mówi. Ubrania są pięknym narzędziem poprzez które możemy pokazać siebie światu. Ubrania pięknie potrafią podkreślić naszą osobowość, kobiecość. Mogą dawać wiele radości i są przysłowiową wisienką na torcie w całym tym procesie odkrywania siebie i swojej kobiecości.

W swojej ofercie mam :
🌻konsultacje online
🌻przegląd szafy
🌻wspólne zakupy
♥️Czytanie Duszy

Każdy z tych elementów procesu jest wyjątkowy.
Możemy zacząć od tego który najbardziej do Ciebie przemawia ☺️

Napisz Droga Kobieto jeśli poczujesz, że chciałabyś skorzystać z mojego wsparcia 🤗♥️

Bliskość 🌻Tak ważna… tak potrzebna do tego aby czuć się dobrze. Czuć się bezpiecznie. Czuć, że nie jest się samemu w tym...
15/07/2024

Bliskość 🌻

Tak ważna… tak potrzebna do tego aby czuć się dobrze. Czuć się bezpiecznie. Czuć, że nie jest się samemu w tym wielkim świecie…
Myślę, że wciąż za mało się przytulamy. Nie tylko z partnerem czy partnerką, dzieckiem czy przyjaciółką…. Ale z innymi ludźmi. Przytulenie powoduje uśmiech na twarzy, otula niczym najprzyjemniejszy kocyk czy kołderka. Przytulenie rodzi miłość… i nie mam tu na myśli tylko miłości partnerskiej czy rodzinnej. Mam na myśli też miłość taka w środku… miłość do samego siebie, do świata, do ludzi i zwierząt. Gdy się przytulamy to jest jakoś łatwiej w życiu…
Nieustannie obserwuje jak moje ciało potrzebuje przytulania. Czasem przytulam sama siebie i to też jest niezwykle przyjemne. Bo kto może bardziej się o nas zatroszczyć jak nie my sami?

Pracując z kobietami staram się zachęcać je do kontaktu ze swoim ciałem. Wiem, że to proces i często dla wielu z Was to nie jest łatwe. Dlatego dziś zachęcam Was do tego aby się przytulać… więcej przytulać do ludzi ♥️ bo sama wiem po sobie że to już duży krok do tego aby przytulić sama siebie. Wasze ciała będą Wam wdzięczne.

I wiecie jaki mam pomysł ? Gdy spotkacie kogoś znajomego, przywitacie się z kimś bliskim… to niech to będzie takie dłuższe przytulenie. Pozostańcie w nim przez jakiś czas i postarajcie się poczuć to ciało drugiego człowieka. Zobaczcie jak po chwili usztywnienia być może z lęku przed bliskością… ciało robi się miękkie. Tylko postarajcie się tego nie oceniać,nie wyśmiewać. Po prostu w tym pobądźcie 🌻
Byłam ostatnio na pięknym choć trudnym warsztacie pracy z ciałem, gdzie doświadczyłam właśnie przytulania. Przytulania które nie miało żadnego podtekstu. Przytulali się ludzie którzy wcześniej się nie znali ale w danym momencie spotkali się aby zrobić coś dla siebie. I poza tymi wszystkimi emocjami które udało się poczuć, przeżyć, uwolnić… to ludzie dali sobie również przytulenie. To było naprawdę piękne. Czułam się tam bezpiecznie choć byłam z grupą totalnie obcych mi ludzi. Pozornie obcych bo tak naprawdę to wszyscy jesteśmy ze soba połączeni… 🌸

Dajcie to sobie… to taki mały krok do wielkiej zmiany
😘♥️

Adres

Gdansk

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Emilia Niedzielska Stylistka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Emilia Niedzielska Stylistka:

Udostępnij