08/12/2025
Cześć! Mam prośbę ;) wejdź w to zdjęcie i zostaw reakcję 😲 - mega dziękuję!
⭐⚽ Nominacje w kategorii "Marketing Roku 2025".
🖐 Głosujemy na KLUB przez kliknięcie w odpowiednią emotkę, którą ma przypisaną na grafice.
MMKS Concordia Elbląg - Ciekawe i pomysłowe wideo, sporo grafik, bramki ze wszystkich meczów, dużo materiałów na klubowych socialach.
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Świetne grafiki, materiały filmowe z treningów, zapowiedzi meczów. Media klubowe prowadzone z pasją.
MKS Mazur Ełk- Świetne grafiki, systematyczność, relacje zdjęciowe, bezpłatne transmisje na żywo
Miejski Klub Sportowy Rominta Gołdap- Znakomicie opakowany dzień meczowy, świetne gadżety klubowe, gazetka klubowa, transmisje na żywo.
Stomil Olsztyn - Świetne zapowiedzi meczów, kulisy meczowe, pomysłowe grafiki, wywiady z zawodnikami, ciekawe akcje marketingowe, pokazywanie piłkarskich zakątków województwa.
🔚 Głosowanie kończymy 9 grudnia 2025 r., o godzinie 12:00!