Kobieta Pracująca Kasia Korabiusz

Kobieta Pracująca Kasia Korabiusz Illustrator and Graphic Designer. Artist and Printmaker. Coffee addict and incorrigible dreamer.

Do posta o czarnej farbie zapraszam na LinkedIn :)
24/03/2026

Do posta o czarnej farbie zapraszam na LinkedIn :)

Pracuję z arkuszem linoleum.Dłuto idzie trochę za głęboko i linia wychodzi nie tam, gdzie chciałam.

18/12/2023

Myślę, że ten rok pod wieloma względami był piękny. Jeśli miałabym podsumować jednym słowem moją tegoroczną pracę, z pewnością wybrałabym słowo "wymagająca". Ale to rozwija.

Bardzo dziękuję tutaj wszystkim ludziom z którymi w tym roku przyszło mi pracować. Jesteście wyjątkowi - każdy z osobna, i wszyscy razem.

A teraz po szaleńczej końcówce roku wszystkim nam należy się odpoczynek i spokój.

I tego wszystkim życzę.

❤️

Czasem trzeba zacząć od rysunku, szkoda, że tak często się o tym zapomina. Odkurzyłam szkicownik, muszę więcej rysować :...
14/09/2023

Czasem trzeba zacząć od rysunku, szkoda, że tak często się o tym zapomina. Odkurzyłam szkicownik, muszę więcej rysować :) Ale cieszę się, że Klient jest zadowolony :)

Zaczęło się od zapytania o wikinga, skończyło na projekcie wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju etykiety! Poznajecie pana z obrazka? To wiking, którego znajdziecie na butelce WHISKY Skål zaprojektowany przez Kobieta Pracująca Kasia Korabiusz 😍 Dziękujemy za współpracę!

🥃 Odwiedź naszą stronę: https://bit.ly/3ZhFEp9

Zaczęło się od "Narysujesz mi wikinga?", a skończyło na tłoczonej i uszlachetnianej etykiecie szwedzkiej whisky single m...
12/09/2023

Zaczęło się od "Narysujesz mi wikinga?", a skończyło na tłoczonej i uszlachetnianej etykiecie szwedzkiej whisky single malt. Bardzo dziękuję Wielkopolska Manufaktura Wódek i Ela Polcyn za zaufanie (i trochę świetnej zabawy) Skål!

Nowa, premierowa... WHISKY Skål prosto ze Szwecji! 🥃 Jaki jest Skål? To wytrawna, torfowa whisky single malt o złocistym odcieniu!

✅ Drzewny aromat ze słodkimi nutami wanilii, suszonych owoców i karmelu przyjemnie kontrastuje ze słonawym, korzennym i nieco pikantnym finiszem. 🥰 Wszystko to zanurzone w dymnych, torfowych nutach!

🥃 Odwiedź naszą stronę: https://bit.ly/3ZhFEp9

10/02/2023

I następny sneak peek , zerknijcie do biura na Piwnej! Tu zobaczycie ciut więcej :)
(Radość z tego projektu nie przechodzi tak szybko. Tak! Cieszę się jak dziecko!)

Dziś ogromna radość i koniec mojego najdłuższego i największego jak dotąd projektu. To już dziś do nowego biura w Gliwic...
06/02/2023

Dziś ogromna radość i koniec mojego najdłuższego i największego jak dotąd projektu. To już dziś do nowego biura w Gliwicach wprowadzają się pracownicy ista Shared Services Polska!
Wkrótce opublikuję własne zdjęcia z realizacji - na razie podgląd w rolce Klienta. Niech mu będzie w nowym miejscu kolorowo i radośnie :) Dobrej energii!

https://www.facebook.com/reel/947469726174414

Niektórzy dali się nabrać na Prima Aprilisowy żart Patryka z Mójbar.pl - i czuję się z tego powodu zaszczycona, bo to zn...
03/04/2022

Niektórzy dali się nabrać na Prima Aprilisowy żart Patryka z Mójbar.pl - i czuję się z tego powodu zaszczycona, bo to znaczy, że etykiety zrobiły dobrą robotę :)
W oczekiwaniu na ananasowy i kokosowy likier możecie sobie sami okleić butelki po Jacku :P

I tak, wiem, nie na butelkach było akcyzy jak ktoś słusznie zauważył, ale zmontowanie akcyzy to jednak nadużycie...Chyba. Z pewnością. Tak.

Pamiętajcie, nie przesadzajcie!

01/04/2022

Jak tylko wyjrzałam dziś przez okno o poranku i zobaczyłam śnieg, to pomyślałam, że to chyba jakiś żart. Dzień zrobil mi więc Patryk Le Nart z Mójbar.pl, który odkrył nowy ananasowy likier Jacka. Jak tak jeszcze dłużej popada i nadal będzie wiało na szaro, to skoczę po ten żar tropików. Mam chwilowo chore zatoki i wpadł mi do głowy szatański pomysł: a co, jakby to tak podgrzać dodatkowo z cytryną?

18/03/2022

Nie zrobiłabym grafik w biurze z jedną noc bez moich zaufanych współpracowników , z którymi realizuję już... zaraz...siódmy duży projekt! Uwijają się bardzo szybko i sprawnie, zresztą sami zobaczcie :)
Mamy w kwietniu wolny termin. Ktoś, coś?😊

Najlepszym towarzystwem dla wiosny jest kwitnąca wiśnia. Tak się cudownie złożyło, że w tym roku, wczesną wiosną miałam ...
18/03/2022

Najlepszym towarzystwem dla wiosny jest kwitnąca wiśnia. Tak się cudownie złożyło, że w tym roku, wczesną wiosną miałam okazję zrealizować swój projekt w biurze Mitsubishi Electric FA Poland w Poznaniu. Grafiki miały za zadanie dopełnić wnętrze, ale go nie przytłaczać - stąd pomysł na delikatne malunki przypominajace japoński tusz. W biurze umieściłam niewiele elementów - ale w najważniejszych miejscach - ponieważ myślą przewodnią projektu był minimalizm. Nie dużo - ale spójnie. Nie zabrakło też wyzwań: pośrodku biura znajdowała się nieciekawa i ciemna wnęka na sprzęty biurowe. Zgodnie z moją zasadą "Nie możesz schować? Zrób tak, żeby wyraźnie odstawało" wnęka zyskała kolor i nagle stała się centralnym punktem biura. Nie zabrakło nawiązań do Poznania (znacie mnie, każdy projekt musi być personalizowany, inaczej nie jest "mój"). W biurze oprócz grafik pojawiły się przestrzenne elementy (logo, tryptyk płócien, który ożywił korytarz, nawiązując do elementów w dalszej części biura, zegar pasujący do blatów kuchennych), oraz oklejenia pozwalające pracownikom na odrobinę prywatności.
Przygotowanie i druk zajmują wprawdzie trochę czasu. Ale montaż całości w jedną noc daje zastrzyk adrenaliny i tonę radości :) Jak Wam się podoba?

Adres

Warsaw

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kobieta Pracująca Kasia Korabiusz umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kobieta Pracująca Kasia Korabiusz:

Udostępnij