20/05/2026
Nieustannie pozostaję wdzięczna że kilka rajdów temu Klaudiusz Slezak - dziennikarz zaprosił mnie abym razem z Nim organizowała rajd.
Od tego czasu powstała społeczność, która cały rok wspiera się, motywuje i generuje niesamowicie dobrą energię. I jeździ na rowerze :)
W tym rajdzie, który liczył 450 rowerów pomagało nam już ponad 60 osób. Tyle osób daje nam swoje zasoby, aby komfortowo, bezpiecznie i z uśmiechem przejechać przez dwa dni 140 km. Chciałabym każdego wymienić, ale nie jest to możliwe. Pozostaje we mnie duża wdzięczność.
Jednak imiennie chciałabym podziękować Joanna Michniewicz, która przez wiele tygodni była niezawodnym wsparciem.
Raz jeszcze mówię Wam wszystkim - dziękuję!
I do zobaczenia we wrześniu :)
Zdjęcia i montaż: Łukasz NapiwodzkiZdjęcia i filmy: uczestnicy rajdu Tour de SlezakOrganizatorzy: Klaudiusz Slezak, Małgorzata RadziszewskaPrzy organizacji r...