27/12/2025
AnanassWrapped2025 - work🍍
Uważam, że 2025 był bardzo udanym rokiem. Pod względem emocji i pozytywnej energii porównałbym go do lat gdy tworzyłem z zespołem NOVOL wielkie i przełomowe projekty (cały czas kibicuję 🙌). To był rok funkcjonowania YellowHouse i 🍍 czyli praca na własny rachunek.
Oczywiście bardzo mocno zdominowała ten czas praca dla NORDIS bo to od tej firmy otrzymałem największe zaufanie i ambitne zadania. Krok po kroku odbudowujemy, a może bardziej na nowo budujemy tę markę i ofertę. Wprowadziliśmy na rynek kilka ciekawych pozycji, które zostały dostrzeżone, wyróżnione ale co najważniejsze kupione przez konsumentów. Wiedzieliśmy, że nie możemy kopiować bo nie wygramy tym nic. Postawiliśmy na swoją ścieżkę i wiele rzeczy udało się doprowadzić do pozytywnego finału. 2025 był jednak przystawką do tego co planujemy w 2026 roku 🔥
Nie samymi lodami jednak żyłem w 2025 roku. Wspierałem takie branże jak: podróże, logistyka/transport, suplementy diety, produkty finansowe czy horeca. Jak widać rozstrzał konkretny 😅 A to tylko świadczy, że nie specjalizacja, a twarde kompetencje i doświadczenie są kluczowe aby marketingowo wspierać biznes.
Oprócz tego zaangażowałem się w kilka społecznych projektów, w tym w proces rozwoju SKM Zastal Zielona Góra czyli w największą na zachodzie Polski wylęgarnie talentów koszykarskich.
Na 2026 rok przygotowałem sobie sporo celi do zrealizowania. Są mega ambitne i będą wymagały sporo poświęcenia. Jeżeli wszystko się ułoży jak zaplanowałem to zamierzam odpocząć w 2027 😅
A jak będzie to się okaże 🙌
🍍