Mariia Sushkevych

23.02 палали дедлайни, я шла додому з думками про цей проект 🫠Тут була дуже класна аудиторія, відсутність гідних конкуре...
21/06/2023

23.02 палали дедлайни, я шла додому з думками про цей проект 🫠

Тут була дуже класна аудиторія, відсутність гідних конкурентів.
Вважаю, що за час співпраці ми досягли гарних результатів, при тому, що перший місяць ми ще займались упаковкою, налаштовували процеси.
На другий місяць вже запускали рекламу через пабліки, таргет і отримували результати 🤍

Цей кейс дав мені досвід роботи з дизайнером, роботу в команді і висвітлив переваги роботи в Google Sheets 🧮

Подробніше дивіться в каруселі 👉

Відчувала в цьому проекті потенціал! 🫡
**кейс був створенний до повномасштабного вторгнення, наразі співпрацюю лише українською 🇺🇦

Не забудьте про ❤️, будь ласка!

🛸 Чи потрібна світу моя послуга? Чи на часі?З початку повномасштабного українці частіше відчувають провину і піддаються ...
20/06/2023

🛸 Чи потрібна світу моя послуга? Чи на часі?

З початку повномасштабного українці частіше відчувають провину і піддаються упередженням:

🤷🏽‍♀️ мої послуги нікому не потрібні
🤷🏽‍♀️ я не купуватиму товари чи послуги, бо вi🫢на
🤷🏽‍♀️ купувати курс не на часі

Авжеж, опинилось, що ми живемо не в досить зрозумілому і безпечному світі.

Проте, уявімо що буде, якщо військові перестануть виконувати свою роботу, підприємці зупинять бізнеси, а ви припините розвиватись?
На думку приходять тільки утопічні думки, правда? 📉📉

А що, якщо ми будемо думати інакше?

💡Ваші послуги чи товари можуть бути заспокійливим
💡Купуючи одяг чи послугу, ви забезпечуєте іншу людину роботою та покращуєте свій психологічний стан
💡І що курс - це інвестиція у розвиток, нація думає і розвивається, а значить існує

Відчуваєте потребу чимось допомогти? Донатьте, волонтерте, ходіть на мітинги.

Але не зупиняйтеся, дійте-дійте-дійте.

Зараз відчуваю максимальний вихід з зони комфорту 🤧Буває страшно, відчуваю не дуже впевнено, здається, що можу виглядати...
17/06/2023

Зараз відчуваю максимальний вихід з зони комфорту 🤧

Буває страшно, відчуваю не дуже впевнено, здається, що можу виглядати глупо

Але відмотаємо на 1,5 місяці назад, що лише за 1,5 місяці було зроблено?

Я звільнилась і переїхала в Брно, знайшла кв, купила меблі і облаштувала кімнату, оформила доки, знайшла роботу і лікаря!
Ще коли переїзжала сумнівалась чи зможу в побуті комунікувати з чехами. Ну оці зустрічі зранку на шляху в туалет чи дрібниці з прибиранням.
Зараз впевненіше розмовляю, намагаюсь жартувати і вільніше будувати думки, пишу частіше без перекладача. Перейшла той поріг, коли мене зупиняла комунікація на чеській мові.

Сьогодні я отримала першу частинку зп, тож можу сказати, що переїхати, заплатити за оренду за 2 місяці+кауце, не влізти в борги і не померти під мостом голодною смертю - реально 😅

Продовжую вести блог, знайомитись з людьми офлайн на волонтерці.Будую подальші плани на створення своїх послуг, бо бачу що в Брні мало конкуренції і є перспектива.

Чи можливо було це 1,5 місяці тому?
ні, бо не було умов.

Чи було це легко?
ні.

Чи дало мене це досвід?
однозначно.

✨ Я 2 роки працювала б‘юті-майстром і вела інстаграм Окрім навчання з бровей, систематично проходила навчання з смм. Бо ...
18/05/2023

✨ Я 2 роки працювала б‘юті-майстром і вела інстаграм

Окрім навчання з бровей, систематично проходила навчання з смм. Бо можна робити до втрати свідомості дууже гарні брови, але їх ще потрібно вміти продавати 🤌🏻

Якщоб мене запитали про найлегшу сферу для мене, це була б сфера б’юті 💅, бо здається, що знаю її по кісточкам. Розберу аудиторію, знайду особистий бренд, віднайду утп!

А також підскажу як пропонувати моделям співпрацю і знайти впевненність в собі 😌

Цей аккаунт був на веденні півроку 🥹

Гортай ➡️

МІЙ ПЕРШИЙ КЕЙС  Машо, як ти взагалі дійшла до смм? 🤔 А я скажу, що це завжди зі мною десь було 🫂З 2016 я створювала про...
09/05/2023

МІЙ ПЕРШИЙ КЕЙС
Машо, як ти взагалі дійшла до смм? 🤔

А я скажу, що це завжди зі мною десь було 🫂

З 2016 я створювала продукти/надавала послуги, щоб було що просувати.
Коли я вже навчалась і аналізувала свій досвід, то розуміла, що багато речей до цього я робила інтуїтивно 🤓

Мені подобалась робота зі своїм блогом, я любила фотографувати, писати, планувати. Проходила багато майстеркласів і вебінарів, аж поки вже не було свіжої інформації 😅 Тоді я зрозуміла, що час більше практикуватись і глибше дізнаватись про маркетинг 🙂

Першим кейсом, окрім власних профілей, в мене був аккаунт студії. Працювати з майстрами і фоткати матеріали, моделей - моє найулюбленіше (і вже знайоме) 🤤🤤

З цим профілем я працювала півроку, поки не перейшла працювати в штат 🤝

Улюблене до/після в каруселі 👉

❓Хто пам‘ятає, яка в мене була НАЙПЕРША робота? Підсказка є в сторіз 🙂✨

#сммчехія #сммбрно #візуалбрно #маркетінгбрно

В Чехію ми приїхали разом з мамою і малим. Деякий час ми робили документи, намагались знайти всі необхідні побутові речі...
29/04/2023

В Чехію ми приїхали разом з мамою і малим. Деякий час ми робили документи, намагались знайти всі необхідні побутові речі і не поїхати кукухой. Після захисту диплома, я переїхала в інше місто, бо там знайшла роботу. Мама з малим залишились в іншому краї, 3 години на поїзді.
Мене поселили в український будиночок на горі і за пару днів він наповнився людьми.

На данний момент, я не готова розказувати на широкий загал про місце і специфіку роботи, але сподіваюсь, прийде момент 😅

В цьому будиночку, мені зустрілись хороші люди і оточення привело мене до тями. Я впевнена, що це був потрібний етап. Бо тільки тут, я трохи прийшла до тями з депресивного і апатичного стану.

Дуже дякую цим людям і чехам з роботи, що побачили в мені мене і добре відносились 💛

Але також я впевнена, що тепер час рухатись далі 😌
Попереду переїзд в Брно і пошуки нової роботи 🤞🏼

Я для себе нещодавно відкрила подкасти і це виявився дуже класний спосіб прокачувати свої навички паралельно з якимось с...
24/03/2023

Я для себе нещодавно відкрила подкасти і це виявився дуже класний спосіб прокачувати свої навички паралельно з якимось справами! А з придбанням безпровідних навушників, це взагалі суцільна насолода 🎧🤧

Почала слухати подкасти для сприйняття англійської на слух, а потім додались ще деякі теми, тож можу порадити канали, які мені сподобались:

🗣️ 6 Minute English
Недовгі подкасти на різноманітні теми, лексика не дуже важка і зрозуміла, на початку є опитування для ведучого/ведучої, яке тримає зацікавленність до кінця подкасту. Якісний звук, не можу це не відмитити, бо це важливий пункт, коли є зайвий шум навколо + потрібно чітко розуміти слова.
🗣️ Broadcast
Довші подкасти, в середньому ~30 хвилин з різними темами в одному аудіо. Здається, вони йдуть як новини.
Складніше лексика. Але слухаю, коли немає часу переключати і вибирати нову тему часто.
🗣️ Ніжний інгліш
Підписалась в тві на Хельґі Палко просто через особистість, а потім дізналася, що ця пані веде подкасти 🔥 Сама Хельґа українка, що живе в Брукліні, разом з псом-бульдогом Борщем і ще Пітерем, чоловіком, з яким вона комунікує тііільки англійською.
Взяла в неї відповідь на питання як вивчити мову, що «потрібно взяти метод і слідкувати йому, це найбільш правильний метод».
В подкастах вона пояснює як вивчити мову і всякі тонкощі. Мене цікавить тема психології, роботи мозку і англійська, тому це метч ⚡️

**ще в неї є канал «Ніжна йога», займаюсь в домашніх умовах тільки по її тренуванням.

🗣️ Подкаст | Фізична особа
Коли немає можливості дивитись, я слухаю. Просто чудовий аналог відеоматеріалів. Спілкування людей, які розказують свої життєві історії і діляться досвідом. Дуже подобається спостерігати за розвитком молодих спеціалістів, можна почерпнути інсайти для себе та дізнатися корисну інформацію з різних галузей.
🗣️ Багатий внутрішній світ
Подкаст двох психологів компульсивно-імпульсивної терапії про психологію (отакої). Зараз на каналі дуже актуальні теми щодо тривожності, депресії, почуття втрати. Для загального розвитку ніколи не буде зайвим.

Всі лінки на подкасти в моєму тг каналі, посилання на канал в сторіз 🌷✨

25 година в добі 🕓🤯Шла з братом і рахувала скільки в мене може залишатись часу на блог. 8 годин на роботі +2 години на д...
21/03/2023

25 година в добі 🕓🤯

Шла з братом і рахувала скільки в мене може залишатись часу на блог.

8 годин на роботі
+2 години на дорогу
+2 години зібратися: скласти судочки, швидко приготувати, нафарбуватись, одягнутись і в обратному порядку 🤪
+8 (😂) годин поспати
=
4 години вільного часу

Ще не додала дуже нудьні дорослі справи як готування їжі, прибирання, походи в магазин і менш нудні і звабливі як англійська, книги, малювання, курси.

«а жити коли»?

З таким графіком залишу декілька звичок, завдяки яким знаходиться та сама 25-а година в добі 🙂

1. Не корисний час 🔀 використовуємо корисно. В мене є звичка з студентства читати/заходити в додатки з вивчення мов в дорозі. В принципі, 8 хвилин в метро до універу мені вистачало, щоб тільки в дорозі читати книги або систематично проходити уроки в Дуолінго. З часом, це виходить на автоматі.
2. Поки руки зайняті, мозок працює. Протягом дня, є деякі задачі, які потребують тільки фізичного включення. Коли я розумію, що мозок вже обробив всю інфу і починає пасивно жувати мисленеву жвачку, я включаю аудіокнигу або подкасти. Це для мене справжнє відкриття, особливо подкасти!
3. 1 день планування замінює тиждень хаотичних дій
Це звичка без якою я вже не можу уявити своє життя. Всі ми хочемо швидких результатів і приходиться планувати. Коли в нас є план, в голові становиться зрозуміло в якому порядку, коли і що нам робити. Це економить купу часу протягом дня, хоча б щоб безліч раз не повертатись до питання «так, а що робити далі?». При вдалому плануванні і щіпки ✨магії життя✨, можна виконати задачі за 1 день замість 3-х. І звісно, тільки при плануванні, довгострокові цілі будуть наближатися.

Це основа, ґрунт і база, перевірена роками 👌🏻🪨

Які ви маєте корисні звички, котрі заощаджують ваш час?

Коли дуже-дуже хочеш, воно само до тебе приходить! ✨Інколи здається, що якісь речі магічним шляхом до тебе притягаються ...
10/03/2023

Коли дуже-дуже хочеш, воно само до тебе приходить! ✨
Інколи здається, що якісь речі магічним шляхом до тебе притягаються 🧲

3 роки тому мені попався таргет з рекламою курсів з смм, тоді я тільки починала займатись бровами і не розуміла як вести сторінку і як знайти клієнтів. Так само сталося з курсом з діджитал маркетинга і електронної коммерції 🙂

Але в цей раз магія була потужніше! Бо я заповнила анкету на курс від Projector Institute & INCO Academy - Work in Tech! і була зарахована.
Це дуже класна можливість, яку я не могла упустити 🤤
Курс досить інтенсивний і розрахованний на 4 місяці з ментором і кураторкою.
Відео від Google Careers, тести - на курсі і додаткова теорія з ворк-шопами в зумі 🔥
Кураторка завжди дає розгорнуті відповіді на питання і детальний фідбек на домашки.

Я в захваті від продуманності всього, що є на курсі.

Тепер тільки йти напролом і встигати займатися 😅🦾

Машо, що відбувається? Не про брови. Але все ж таки про мене. В січні 2022 року я припинила займайтись бровами, бо мені ...
06/03/2023

Машо, що відбувається?
Не про брови. Але все ж таки про мене.

В січні 2022 року я припинила займайтись бровами, бо мені захотілось більшого.
🤚🏻 В мене були знання щодо моїх продуктів (до бровей, я займалась росписом хною по тілу) і 🤚🏻 знання і досвід ведення соцмереж. За період осінні 2021 до зими 2022 я накопичувала знання з просування мереж, брала акаунти для кейсів і створювала портфоліо.

В тому ж січні 2022 почала працювати СММ в компанії з працевлаштування за кордоном.
Я не можу згадати мінусів, бо всі завдання для мене були цікавими, креативними і до того ж за це ПЛАТИЛИ ГРОШІ 🤌🏻

В мене є потреба планувати все зазделегідь. Ну приблизно, на 2 роки 🥲 Тому я чітко бачила своє майбутнє, з кар‘єрним ростом і життям в Харкові 🫶🏻

Нажаль, компанія не пережила початок війни. Я виїхала з Харкова до батьків, а в березні, через багаточисельні заклики евакуації з Донецької області, ми поїхали закордон. Куди саме? Вирішували по дорозі, по найближчим поїздам.

Так я опинилась в Чехії. З переїздом отримала почуття провини, з якою ми досі товаришуємо, і низку інших складнощів в сприйнятті себе і свого життя.

Робота з психологом, щоденник емоцій, практики з дихання, час з внутрішньою дитиною - все це був довгий шлях до повернення звичайного сприйняття світу і відновлення відносного балансу в житті.

Звідси і назва masha.isnuje, бо ці півроку я доказувала собі, що я, окрім емоцій, маю фізичну оболонку, людські потреби і бажання.

Відверто. Привести себе до тями і працювати над думками дуже важко. І вважаю, що я досі не відновилась в повну міру.

Разом з бажаннями, я повернулась до своєї довгострокової цілі у вигляді гідної роботи за обраним направленням.
Намагатимусь транслювати тут як поєдную роботу з 8 годинним графіком і навчання.

Щодо навчання розкажу у наступному пості ⏸️
Дякую, що ви тут! Бережіть себе 🫶🏻

здається що все моє життя супротив. де ти пливеш по річці проти течії і як тільки ти припиняєш грести, тебе змиває у прі...
04/03/2023

здається що все моє життя супротив.
де ти пливеш по річці проти течії і як тільки ти припиняєш грести, тебе змиває у прірву.
я завжди відчувала, що борюсь.
бо відчуття ями мені не подобається.

я знову тут.

щоб навчитися знову бачити.
щоб було куди ділитись думками.

але, звісно, буде по-іншому.

Address

Dobropillia

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Mariia Sushkevych posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share