21/06/2020
Червень у цьому році видався дуже насиченим на емоції, гарних людей, події та зміни у моєму житті. Особливо відчувається після карантинних посиденьок вдома🤯
Приємно поділитися своїми досягненнями🏆, можливо мотивувати своїми маленькими вчинками інших творчих людей.
Ще раз дякую .valkov за щирість і професійність у навчанні. #графічний дизайнер #фрілансер #творчаЯ @ Совиньон Одесса