23/01/2026
Bár elhozni a 2026-os AgroMASH Marketing díj 1. helyét nem kis dolog, én mégis a csapatmunka minőségére vagyok a legbüszkébb. A fentekre, a lentekre, a qrvaéletbékre és főleg a semmibaj, megoldjukokra.
Borzasztóan örülök, hogy és nekem is szorított helyet a csapatukban. A nyomdai partnerek, beszállítók munkája is kiemelkedő volt! Büszke vagyok nagyon.🍻🚜