Tank-Service

Appeler Itinéraire Site Web Contacter l'entreprise

Tank-Service Met onze 40jaar ervaring bieden wij u een totaalpakket aan voor brandstof en regenwater tanks!
(1)

💙 WAUW! Wat een mooie woorden! 💙De afgelopen weken mochten we ontzettend veel mooie reviews en hartverwarmende woorden v...
08/10/2026

💙 WAUW! Wat een mooie woorden! 💙

De afgelopen weken mochten we ontzettend veel mooie reviews en hartverwarmende woorden van tevreden klanten ontvangen! 🥰

Het doet ons enorm veel deugd om te lezen dat onze klanten zo'n positieve ervaring hebben met ons team.

Deze waardering geeft ons alleen maar nóg meer motivatie om elke dag het beste van onszelf te geven! 💪

Een dikke pluim voor ons fantastische team tank-service! 👏💙 Blijf vooral zo verder doen!

En natuurlijk een welgemeende DANKJEWEL aan al onze klanten die de tijd nemen om hun ervaring te delen en een review achter te laten🙏.

💧 30.000 liter hemelwateropslag voor dit bedrijf in Gent!Van graafwerken tot de volledige aansluiting en afwerking: opni...
02/10/2026

💧 30.000 liter hemelwateropslag voor dit bedrijf in Gent!

Van graafwerken tot de volledige aansluiting en afwerking: opnieuw een mooi project dat we van A tot Z mochten realiseren. 👷‍♂️

Voor deze klant plaatsten we 3 betonnen hemelwaterputten van elk 10.000 liter onder de oprit/parking. De drie putten werden met elkaar verbonden zodat ze als één geheel functioneren en afgewerkt met verkeersdragende deksels.

Ook de bestaande regenwaterafvoeren werden aangepast en aangesloten, met een overloop richting de gracht.

Tot slot zorgden we voor het complete pompsysteem: een DAB-pomp met drijvende aanzuiging, dubbele waterfilter met actieve kool en nieuwe leidingen naar de verschillende sanitaire voorzieningen in het gebouw.

💧 30.000 liter hemelwater slim opgevangen én hergebruikt!

Wil je bij jouw woning of bedrijf ook hemelwater slim opvangen en hergebruiken?
👉 Neem vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie of een offerte op maat. https://tank-service.be/regenwaterputten/

Tank-Service is al tientallen jaren de Belgische pionier in brandstoftanks. Lees hier meer over de mogelijkheden van ons team.

Liefde voor de job 🤩Trotse collega's inspecteren al ons erkend keuringsmateriaal waarmee we zowel ondergrondse als boven...
10/09/2026

Liefde voor de job 🤩

Trotse collega's inspecteren al ons erkend keuringsmateriaal waarmee we zowel ondergrondse als bovengrondse mazouttanks controleren op dichtheid.

Zo kunnen we nauwkeurig nagaan of een tank nog volledig lekvrij en conform is. ✅

Iedere uitgevoerde dichtheidstest wordt bevestigd met een officieel attest. 📄

Meer info over : https://tank-service.be/keuren-stookolietanks/

Deze week speelden we een thuismatch voor Tank-Service!Op de hoek van de Kortrijk- en Bruggestraat mochten we een intere...
03/09/2026

Deze week speelden we een thuismatch voor Tank-Service!

Op de hoek van de Kortrijk- en Bruggestraat mochten we een interessante klus uitvoeren: een ter plaatse gelaste mazouttank verwijderen uit een kelder.

Omdat zo’n tank natuurlijk niet zomaar door de kelderdeur past, gingen we stap voor stap te werk. 👇

Eerst werd de tank volledig van binnenuit gereinigd.
Daarna verknipten we ze vonkvrij in kleinere, hanteerbare stukken. Zo konden we alle delen veilig uit de kelder evacueren.

Na afloop lieten we de werf netjes en borstelschoon achter en

Werk klaar, stookolietank weg! 👋

Ook een oude mazouttank die moeilijk bereikbaar is?
Bij Tank-Service zoeken we naar een veilige en praktische oplossing.

De week afsluiten met zo’n review… 🤩💙Daar worden we oprecht blij van! Bedankt voor het vertrouwen en de mooie woorden. E...
28/08/2026

De week afsluiten met zo’n review… 🤩💙

Daar worden we oprecht blij van!
Bedankt voor het vertrouwen en de mooie woorden.

Een betere afsluiter van de week kunnen we ons niet wensen!🙌

Een regenput plaatsen? Dat is méér dan een put graven en een tank erin zetten. Dat ondervond deze klant helaas aan den l...
27/08/2026

Een regenput plaatsen? Dat is méér dan een put graven en een tank erin zetten.

Dat ondervond deze klant helaas aan den lijve. Ze hadden zelf een kunststof regenwaterput van 7.500 liter geplaatst, maar na hevige regenval kwam de put opnieuw omhoog en begon hij te verschuiven.

De boosdoener? De combinatie van hevige regenval en de kleigrond in deze regio. Twee factoren waar je bij het plaatsen van een regenwaterput absoluut rekening mee moet houden. De tank lag ondertussen gedeeltelijk bloot en bleef verschuiven. De klant contacteerde ons daarom om de situatie definitief op te lossen.

We gingen eerst ter plaatse om alles goed in te schatten. Vorige week was het dan tijd voor actie! 💪

We verplaatsten de regenwaterput en begonnen opnieuw met een correcte opbouw:
🔹 de put werd opnieuw uitgegraven en zorgvuldig genivelleerd
🔹 we stortten een stevige onderlaag van stabilisé
🔹 de regenwaterput werd correct teruggeplaatst
🔹 rondom én bovenop de tank vulden we verder aan met stabilisé tot net onder het maaiveld
🔹 ook de toevoer- en overloopleiding sloten we meteen aan

Voor deze klus hadden we ons grof geschut nodig. 😎 Onze verreiker, kraan én containervrachtwagen kwamen er allemaal aan te pas!

Nu zit deze 7.500-literput weer waar hij hoort: stevig en veilig onder de grond. 💧

En nog een belangrijk punt: na de plaatsing hebben we de klant erop gewezen om de regenwaterput onmiddellijk voor 100% met water te laten vullen. Zo krijgt de tank meteen het nodige tegengewicht.

Bij het plaatsen van een regenput vraagt elke situatie zijn eigen aanpak, precies daar maken onze ervaring en expertise het verschil! 💪
Daarom komen wij bij een aanvraag voor een nieuwe regenput altijd eerst op vrijblijvend plaatsbezoek, zo kunnen we de situatie ter plaatse inschatten, en weten we hoe we te werk moeten gaan.

We zijn weer terug na een deugddoende vakantie!☀️De batterijen weer helemaal opgeladen, en hoe kunnen we onze eerste wee...
20/08/2026

We zijn weer terug na een deugddoende vakantie!☀️De batterijen weer helemaal opgeladen, en hoe kunnen we onze eerste week beter starten dan met 2 knallers van reviews? 🤩⭐

Bij de ene klant voerden we een dringende interventie aan een oude Dieseltank uit. 🔥

Voor de andere klant mochten we dan weer het volledige totaalpakket verzorgen: oude stookolietank eruit en 2 grote regenwaterputten erin. 💧♻️ Zeg nu zelf… slimmer kan bijna niet! Na de droge periode die we deze vakantie allemaal gevoeld hebben, is regenwater opvangen en hergebruiken actueler dan ooit. 🌧️💧

Van zulke tevreden klanten krijgen wij nóg meer energie! 💪
De batterijen opgeladen, de vakantiekriebels eruit, helemaal klaar om er weer volop in te vliegen! 🚀

BeTankt voor het vertrouwen! 💙
We gaan er weer tegenaan!

🌴🌞 Binnenkort genieten wij van ons jaarlijks verlof! Ook wij laden dan even de batterijen op. 🔋🌞 Tank-Service Menen is g...
13/07/2026

🌴🌞 Binnenkort genieten wij van ons jaarlijks verlof!
Ook wij laden dan even de batterijen op. 🔋🌞

Tank-Service Menen is gesloten van 20 juli t.e.m. 16 augustus.

De agenda in de weken na ons verlof is aan het vollopen, dus neem tijdig contact met ons op als je ons nodig hebt!

Vanaf maandag 17 augustus staan we weer met veel enthousiasme voor jullie klaar.

🙏 BeTankt voor het vertrouwen en een fijne zomer gewenst!

Team Tank-Service Menen 💧🔥

Een emotioneel woord van onze bezieler Dirk Robaey: Dinsdag 30 juni was de laatste "officiële" werkdag van mijn 42-jarig...
02/07/2026

Een emotioneel woord van onze bezieler Dirk Robaey:

Dinsdag 30 juni was de laatste "officiële" werkdag van mijn 42-jarige Tank-Service-carrière.
Woensdag 1 juli: Eerste dag van mijn pensioen

Doet raar... maar 'k mag nie trunten hé. 😉

't Is nie stoppen deur gezondheidsredenen, faillissement of andere miserie. Integendeel. Een jong, dynamisch en gedreven team staat al te popelen om Tank-Service een mooie verdere toekomst te geven. En da's een geruststellende gedachte.

Wa mij betreft, hoop ik eindelijk een beetje meer innerlijke rust te vinden. Vandaag start dan ook een nieuw hoofdstuk in mijn leven. 't Is goed geweest.

En mocht ik alles nog eens mogen of kunnen overdoen, dan zou ik het meeste precies op dezelfde manier doen.

Nu nog mijn "kindje" leren loslaten... Nie gemakkelijk, maar 'k kan vooral dankbaar achterom kijken. Dankbaar voor alle medewerkers, klanten, leveranciers, familie en vrienden die mee aan dit verhaal geschreven hebben. Zonder jullie was Tank-Service nooit geworden wat het vandaag is.

Natuurlijk blijf ik van aan de zijlijn met veel trots toekijken hoe mijn kindje zijn vleugels verder uitslaat. Want zo is dat hé als trotse ouder: je laat los, maar je blijft altijd klaarstaan met een luisterend oor, een goede raad en het volste vertrouwen in de toekomst.

☀️ De hittegolfweek starten met deze review? Dat tovert meteen een glimlach op ons gezicht!Bedankt voor het vertrouwen e...
22/06/2026

☀️ De hittegolfweek starten met deze review? Dat tovert meteen een glimlach op ons gezicht!

Bedankt voor het vertrouwen en de mooie woorden. Tevreden klanten, daar krijgen wij energie van! 💙🙏

Adresse

Krommebeekstraat 20
Menen
8930

Téléphone

056/51.86.54.

Notifications

Soyez le premier à savoir et laissez-nous vous envoyer un courriel lorsque Tank-Service publie des nouvelles et des promotions. Votre adresse e-mail ne sera pas utilisée à d'autres fins, et vous pouvez vous désabonner à tout moment.

Contacter L'entreprise

Envoyer un message à Tank-Service:

Raccourcis

Partager