Egy voks a GDI mellett és mellettünk...
Az alábbi gondolatainkat a tapasztalat szülte, az indokok, hogy miért érdemes a GDI-t választani. Akár online marketinggel, akár hálózat építéssel foglalkozol, van „múltad” az interneten.
És itt az első pozitívum: itt nem kell, hogy mestere legyél a hálózatépítésnek, az email-marketingnek, vagy a szövegírásnak, ha a nagyszerű és zseniális programra és a
szponzorodra figyelsz, szinte észrevétlenül sajátítod el azt a tudást, melyre szükséged van. Ugyanis minden oldalon és nálunk ezentúl hírlevelekben is megtalálod azt, hogy mit kell tenned ahhoz, hogy jutalékod legyen. Munka nélkül nem fogsz pénzhez jutni egyhamar, úgyhogy legyél kitartó, szorgalmas és tudd: mit akarsz az élettől. Tartsd szem előtt célod..,mi is ezt tesszük. Mi tudjuk mit akarunk. Egyik célunk nyilván az anyagi függetlenség, a másik, hogy utazni tudjunk olyan helyekre, ahova másképp nem juthatnánk el.
Értünk, magunkért, a jövőnkért. Ha pedig már voltál hálózatépítő:, felállíthatod a mérleget pro-kontra.. Hiszel még az ingyenes lehetőségekben? Hiszel abban, hogy munka nélkül sikeres leszel? Akkor még nem tanultad meg a legnagyobb leckét! Pénzt csak pénzből lehet csinálni, ez bizony így működik. Sok megtévesztő reklámot látok keringeni az interneten.., ahol egyedüli érvként azt tudják felhozni, hogy „én már kaptam jutalékot”. Azonban, ha ez az egyetlen érv egy program mellett, ott valami hibádzik.., soha nem fogod a magadénak érezni! Nálunk az is egy pozitívum, hogy a szponzorok nem fantomok, a Facebookon megtalálhatók, skype-on elérhetők, beszélgetnek velünk, felhasználókkal, ismerjük Őket! Na nem személyesen, a program hozott minket össze, ami meggyőző. Ha majd a linkjeinkre kattintasz újabb pozitívumot láthatsz:
a honlapok egyedi stílusúak.., személyesek. olyan érzésed lesz, hogy szemtől-szembe beszélgetsz Andival , életszaga van minden oldalnak, minden bekezdésnek, a magadénak fogod érezni. Hiszen NEKED szól, aki most fog regisztrálni. Nézd csak meg az oldalakat és érteni fogod miről beszélek. Szerintem ez az egyik legmeggyőzőbb érv.., lehet, hogy nem a legjobb kifejezés, de így kézzel foghatóvá válik az egész.
És ez nagyon jó! Ez is egyfajta bizonyíték a sokat csalódott, sokadszor próbálkozó embereknek.. Igen, Neked, aki szkeptikus vagy, aki belefáradtál a sok próbálkozásba és már nem hiszel Magadban, a saját jövődben! Most tálcán kínáljuk a lehetőséget Neked. Regisztrálj, dolgozz és higgy! Legyen hited, legyen célod, mert most a jó helyen vagy! Vár Téged:
Elvira és Andi
http://goo.gl/yJXcLt,http://goo.gl/IsyOVS