29/05/2026
Tak Češi na MS už dohráli, tak se tu vytasíme s další novinkou. Chtěla jsem napsat, že to bude poslední novinka na nějakou dobu, ale to by nejspíš nebyla pravda. Stále mám spoustu nápadů, které chci realizovat a kdo mě zná, tak ví, že nedokážu chvíli nic nedělat 😀 Mezitím, co to tu postuju, tak jednou rukou sázím rajčata, druhou přebaluju, třetí natírám prkna, čtvrtou dělám grafiku, pátou šiju..člověk prostě nesmí vyjít ze cviku 😂
Každopádně..vyrobili jsme pár obojků s textem. Mají plastovou sponu. Některé se hodí na doma, některé na cvičák, výstavu apod. Zatím velikost M a XL, ale není problém vyrobit jinou.
Nabízím MOŽNOST VLASTNÍHO TEXTU. V případě zájmu mi napište 🤗
https://www.anetadesign.eu/obojky-pro-psy