02/06/2017
Díky za to, že jsou lidé, kteří nelitují pár chvil, aby napsali pár hezkých slov! ❤
"Dívám se teď na historii naší korespondence a zjistila jsem, že jsem Vám zapomněla poděkovat za korektury svého motivačního dopisu (na studijní stáž v Izraeli), dostala jsem ten grant a teď Vám píšu z Izraele. Tak jsem Vám ještě jednou chtěla poděkovat. :)"
"Děkuji Vám moc, nebojte, jsem s vaší prací spokojená a nebudu nic měnit, jsem s vámi ráda. Děláte práci kvalitně a mně se to moc líbí. Děkuji vám moc."
"Dobrý den, omlouvám se, že píšu tak pozdě, ale měla jsem spoustu práce s odevzdáním bakalářské práce. Chtěla jsem vám jen dát vědět, že jsem byla spokojená s celou opravou.
Děkuji moc."