28/01/2026
Nechci nějak plašit / strašit, ale já jsem z toho někdy vystreslej sám! 😜😬
Představ si člověka, co je rozhodnutej ti zaplatit.
Kliká na objednávku…
a ono to kvůli technický chybě prostě nefunguje.
A ty o něm nebo o tom třeba ani nevíš. 😳
AHA: Někdy jen stojíš na řešení, který nevypadá špatně…
ale spolehlivý zrovna moc není. A potichu ti zabíjí prodeje / snový kontakty…😤
Seš si fakt jistej / jistá , že tvoje technický zázemí zvládá celej tvůj proces bez záseků?
TIP: Čas od času si zase prošlapej sám znovu cestičky, který si nachystal svým potencionálním zákazníkům…
Dobrou! 😁
Ondřej