04/07/2024
Kempujeme od roku 2020.
V roce 2020 jsme navštívili s kamarády Kemp Hluboká nad Vltavou. Mají bazén, minigolf, hřiště pro děti, trampolínu, restauraci a omezený počet míst na kempování, což je super, protože se Vám nikdo nenamáčkne až na stan zatímco jste na procházce.
V roce 2021 jsme navštívili kemp Krmítko přes web bezkempu a bylo to super rozhodnutí.
Málo lidí, skvělé jídlo a pití. Přírodní sprchy a výhled rovnou na vodáky. /obrázek vlevo nahoře a obrázek vlevo dole/
Koncem léta 2021 jsme kempovali v kempu Seči a to byl nářez. Plno lidí, dokonce se u našeho stanu v noci poprali, musela přijet policie a jídlo bylo předražené. Do noci řvala hudba a ani ráno nebyl klid. /obrázek vpravo nahoře/. Do klasického kempu už nikdy!
V roce 2022 jsme na dvě noci stanovali v Safari kempu Dvoře Králové nad Labem. Byl to úžasný zážitek. Ráno při snídani pozorovat žirafy, jít se vykoupat do krásného bazénu a mít venkovní kuchyň. To byl luxus. Pro kempaře tam byla lednička, vařič, hrnce, nádobí. /obrázek vpravo dole/
Máte nějaký svůj oblíbený kemp?