22/12/2025
Uvařili jsme si vlastní pivo?🍻😎
Ne tak docela😄
Možná jsme celý den strávili u varny a míchali pivo, ale možná jsme tam taky přijeli na otočku a s pivem se jen vyfotili💁🏼♀️
Jo, i to je marketing. 💅🏻
Ale napsali jsme o tom hezkou pohádku, ve které je spoustu interních vtípků, tak pokud jste ji ještě nečetli, stojí za to: https://zijemereklamou.cz/vanoce-2025/ 🤓
Celý prosinec jsme vám, našim zákazníkům, rozdávali vánoční balíčky a součástí bylo tohle pivo, ale i paštika od našeho zákazníka Utopenci z Hastrmanky 😋
Doufáme, že vám chutnalo a těšte se, co vymyslíme příště🤩
Díky ještě jednou Lhotecký mlýn za možnost tuhle srandu u vás podniknout💚