03/04/2024
Suur raha tuuakse ukse taha!
Vestlesin natuke ühe oma vana "uue FB sõbraga", kes mulle kutse saatis. Seda kutset ma vastu ei võtnud, taipasin, et ta on liba. Aga tema asus minuga vestlema...
Panen selle vestluse siia, ehk on kellelegi abiks.
---------------------------------------------------------------
Kõigepealt saadetakse sulle sõbrakutse (juba Sinu FB sõber vanast ajast). Pilt on enamasti sama, aga sõpru on vähe või palju vähem!
Siis tuleb messengeris järgmine vestlus (ma pole seda sõbrakutset vastu võtnud):
- tere 👋 kuidas sul täna läheb
- tere, hästi läheb
- Tore teist kuulda. Mul läheb samuti suurepäraselt. Olen püüdnud teiega siin ühendust saada, sest nägin teie nime (DHHS) loendis. Kas olete neist juba kuulnud?
- Ei ole, mis see on?
- Ma ei teadnud, et te pole neist midagi kuulnud. Sain taotluse esitamisel 350 000 eurot sularaha ja see toodi minu ukse taha, aga ma nägin teie nime nende inimeste võitjate nimekirjas, kellel on õigus Publishers Clearing House'ile. Pean AGENDIGA ühendust võtma, kas te ei oska.
- Ei oska, mis ma tegema pean, et raha saada?
- https://www.facebook.com/100095074475666/
- Klõpsake lihtsalt lingil ja andke talle teada, et ma rääkisin teile sellest DHHS-i toetusprogrammist ja soovite teada, kas teil on õigus toetusprogrammile osaleda.
- ok, tänan
- nii et saatke agendile, et kuidas saate võiduraha taotleda
- link ei tööta, ei ava midagi, mis ma tegema pean?
- https://www.facebook.com/100095074475666/posts/3619811451597765/?substory_index=3619811451597765&app=fbl
- lihtsalt kommenteerige seda linki
- AGa kas see on maksuvaba raha?
- jah
- ok, kas seda saab kohe kasutama hakata? kas see tuleb sularahas?
- kas sa saad oma võiduraha sularahas
- Jah, kas see tuuakse mulle ukse taha sularahas?
- jah, kommenteerige seda kohe
- AGa mis ma sinna kirjutan, ta ei teagi, kes ma olen
- kuidas saab võiduraha taotleda
- Ta ei usu mind ju
- kommenteerige seda
- Ma pean praegu minema kohtumisele, teen seda õhtupoole
- kommenteerige seda kohe, et agent teaks, et olete valmis seda taotlema
- Ma ei tea mida talle kirjutada, ma pean veel mõtlema... see on suur raha
- lihtsalt kommenteerige, kuidas saate võiduraha taotleda
- AGa ma ei tea, kuidas seda taotletakse, pole varasemat kogemust
- https://www.facebook.com/100095074475666/posts/3619811451597765/?substory_index=3619811451597765&app=fbl
- lihtsalt kommenteerige seda
- AGa kui ta ei loe minu kommentaare, seal on palju teisi kommenteerijaid ka ju
- kommentaar vastab sulle
- Mida ta vastab mulle?
- hakkab sulle vastama
- Kas ütlen talle, et teie soovitasite mind? Kas ta tunneb teid?
- jah
- Aga mis te nimi on, panen talle teie nime ka siis ta teab, et teie soovitasite
- kommenteerige, et teie sõber rääkis teile selle programmi kohta, et kuidas saate kandideerida
- jah
- AGa kas võin teid nimeliselt mainida? Siis ta ehk usub rohkem
- jah
- AGa kuidas ma teid kutsun temale kirjutades?
- minu nane
- Kas see on teie nimi?
- jah
- kas sa oled seda kommenteerinud
- ??
- kas sa kommenteerid seda
- olen koolis
- tehes mida
- mis teie ja agendi vahel praegu toimub
- Raha kannab üle
- ma ei saa sinust aru
- ma olen koolis ja pole praegu aega kommenteerida
- Okei
- Kui olete nüüd võrgus, ei saa te seda kommenteerida
- Miks ma ei saa seda kommenteerida?
- kommenteerige seda nüüd
- Aga mis see kommenteerimine annab?
- selle eest, et andsite agendile teada, et olete valmis seda taotlema
- Mida ma olen valmis taotlema?
- kommenteerige minu antud linki
- Palju see maksma läheb? Millise summaga pean arvestama?
- Maksan ainult saatekulu 500€
- ok, see pole palju. palju ma saan selle eest raha?
- ainult 500€ maksan selle eest
- Sina maksad 500 mulle?
- agendile kohaletoimetamiseks
- Mina maksan sulle 500 eurot, et Sa mulle agendi kohale toimetaksid?
- ei, sa maksad agendile või tahtsid öelda, et aidake seda teha
- ok, teenus maksab siis 500 eurot
- jah
- Ja palju ma see eest raha vastu saan?
- kommenteerige linki, mille ma teile saadan, ja tehke seda, mida agent käskis
- Aga kui ma jään oma 500 eurost ilma ja agent ei annagi mulle raha?
- sa ei saa seda kaotada, ma maksan ka kohaletoimetamise eest ja saan oma võiduraha kätte
- Kas raha tuuakse koju ukse juurde eurodes?
- jah, te ütlete agendile, et soovite oma raha eurodes
- ok, ma pean minema nüüd raha otsima jah?
- kommenteerige kõigepealt agent, nii et nad pakivad teie võiduraha
- Aga mul pole kohe anda seda 500 eurot, ma pean enne pudelid ära viima ja sõbra käest laenama hakkama
- https://www.facebook.com/100095074475666/posts/3619811451597765/?substory_index=3619811451597765&app=fbl
- lihtsalt kommenteerige seda linki
- Aga mul pole praegu seda 500 eurot anda, kas saaks nii, et võtame selle 500 eurot maha sellest summast, mille te mulle kotiga ukse taha toote, eurodes
- ei, nad ei saa lasta sul kommenteerida seda linki, mille ma sulle andsin
- Ma siis ei tohi seda linki kommenteerida, mille sa mulle saatsid?
- nii et te pole valmis oma võiduraha taotlema
- Kas teil lapsi on?
- unusta see, ma olen sinu jaoks proovinud
- Lapsi saada või?
- ok, ma ei saa sinust aru...
Ja siit järeldus - meil lobisemise eest palka ei maksta!