11/11/2021
Kedves ide- vagy megtévedt vásárlóink 🙂
Szeretnék veletek megosztani egy titkot:
Mi valóban valódi tejet termelünk. Fejünk, előtte, utána etetünk, itatunk és néha szoktunk tök átlagos dolgokat csinálni mint alvás, vásárlás. Mindezt tesszük úgy, hogy a kecskéktől 30 méterre, ugyanakkor egy udvarban lakunk. A nyitvatartásunk ezért elég laza. De! Ez utóbbi nem jelenti azt, hogy bármikor ki tudunk szaladni az istállóba és csavarni a tőgyekből egy kis tejet, mindezt lelkesen persze, mert hogy legyen. Ha nem jelzed, hogy jössz én biza nem tárolom, eladom vagy feldolgozom.. Neked csak 1 liter tej, nekem 365 nap munkájának eredménye. Ugye nem baj ha megbecsülöm.
Azt sem nagyon tudjuk kivitelezni, hogy amikor alszunk felvegyük a telefont. Hülye szokás tudjuk.🙂
Fentiből egyenesen következik, hogyha úgy jössz ide, hogy nem szólsz előtte, de éppen pihenek, felőlem addig is nyomhatod a dudát, max idegbeteg leszek de ki nem megyek mert a dudádat oda tolnám ahol inkább az output a jellemző.
Ha hátul vagyok és éppen fejek/ etetek/ elletek/a tesztoszterontól és a szerelemtől bűzlő bakot fékezem, nem fogok tudni és akarni koszosan, büdösen bemenni a sajtkonyhába. Tehát várd meg, hogy felvegyem a telefont, -mielőtt elindulsz ide- vagy esetleg, hogy visszahívjalak. Ha egyiket sem teszem lehet az az oka, hogy meghaltam vagy utállak. Akkor meg pláne ne gyere.
Nem tartok készleten hupililazöldséges miaszentszarsajtot, mert ha Neked Hupisárganemszentsajt kellene mégis, hova szaladjak.
Én értem az érved, hogy ez nem kereskedői magatartás, egy boltban mindig van és fura lehetek a szénaboglya fejemmel, de kérlek, tedd meg, hogy akkor oda indulsz tejért és nem hozzám. Nem sértődök meg.
Összefoglalva: a termelő nem kereskedő és vendéglátó IS. Csak egy állatait szerető, velük ébredő és fekvő valaki, aki úgy egyébként azért sorol mindent e mögé, hogy legyen tej az asztalon. A Tieden is ha akarod.
Eljátszhatom Neked a körömlakkos, csöcskidobós menyecskét, de egyrészt örökre megvakulnál másrés