03/04/2026
🐣 Itt az idő egy rövid húsvéti resetre
Az év eleji időszak valahogy ismét gyorsabban elrepült, mint amennyinek egy-egy hibás értékesítési tölcsér optimalizálása tűnik. A jó hír: nemcsak a kampányok pörögtek fel, hanem húsvétra végre az időjárás is mintha velünk lenne. 🌷
Úgyhogy most mi is kicsit visszavesszük a tempót. Persze nem húzzuk ki végérvényesen a tápkábelt, csak egy kis húsvéti szünetet tartunk, hogy legyen idő feltöltődni a következő kihívásokra.
Kampányok helyett inkább az ünnepi menü felépítését elemezzük, ellenállhatatlan ajánlatok helyett a legjobb sonka-tojás-torma arányú stack-et hozzuk létre és a legfontosabb optimalizálás az lesz, hogy hogyan tudunk a lehető legtöbb süteményt magunkba tömni. 😄
Azt viszont most sem hagyjuk ki, hogy megköszönjük:
- hogy velünk dolgoztok, gondolkodtok és építkeztek,
- hogy általatok ennyi izgalmas projektben lehetünk benne,
- és hogy együtt tudjuk tolni ezt az egész „digitális világ + valódi eredmények” kombót.
Mert bármennyire is rendszerekben, számokban és stratégiákban gondolkodunk nap mint nap, a végén mindig az számít, hogy kikkel dolgozunk együtt. 🙌
Most viszont jöhet egy kis megérdemelt láblógatás. Pár nap, amikor nem sürget a következő lépés, nem villog a munkahelyi chat és nem kell mindent tegnapra elkészíteni.
Kívánjuk, hogy nektek is minél több jusson ezekből: nyugalom, nevetés, egy kis feltöltődés – hogy utána új lendülettel mehessünk tovább. 💪
Áldott, vidám húsvéti ünnepeket mindenkinek! 🐰
– a DX Labz csapata