28/04/2021
Nagy örömmel tölt el minket, hogy a pandémia időszaka alatt, olyan fontos kérdésekkel foglalkozhattunk munkáink során, mint a fenntarthatóság és a környezetvédelem.
A Fenntarthatósági Témahét április 19-23. között került megrendezésre, melynek kommunikációjában ügynökségünk is részt vett. Ezzel egy időben pedig a Zöld Föld tankönyv népszerűsítése is feladataink közé tartozott.
Bízunk benne, hogy a jövőben is ilyen és ehhez hasonló, társadalmilag is fontos kérdésekben működhetünk együtt ügyfeleinkkel. 🌲🍃🍄🌍
A Kék Bolygó Alapítvány egyik élharcosa, képviselője hazánkban a fenntarthatóság oktatásának, a klímavédelemnek, ami kapcsán el is készítettek egy Zöld Könyv fenntarthatósági tankönyvet.