16/03/2020
“Anya, vigyél ki! Anya, mondjál már valamit! Kinyitottad már a szemed? Argh. Anyaa, kejjjjél már fel!” – folytatja. Én két “anya” között simán visszaalszom, csak bólogatok neki, szégyenlem magam, hogy nem bírok felkelni.
16 MáR Anyák a karanténban – az első reggel “Anya, kejjjjél már fel! Anya, ha nem kelsz fel, kitakaróztatlak!” – ezekre a kedves szavakra ébredtem. Jött a nagy, hogy kitessékeljen az ágyból. Általában hétvégéken van részem ebben a kegyben, amikor sokáig vagyunk ébren a f....