08/04/2020
Pár éve, hogy elkezdtem grafikával foglalkozni... Talán 15 éve...
Ha elő lehetne túrni az első munkáimat, sokan kinevetnének, sőt még én is jót nevetnék magamon.
Pár évig különböző szórakozóhelyeknek is sikerült kreatív anyagokat készítenem, illetve pár DJ-t is megismerni.
Alapvetően szerencsére mindenkivel sikerült megtalálni a közös hangnemet, de pár esetben meg kellett tanulnom azt is, hogy az emberek bizony képesek kiszúrni a másikkal. De ez egy másik történet, arról majd később.
Aztán pár éve egy kevesebb idő jutott erre a hobbira, de most hogy kicsit meglassult a világ, új dolgok felé tudok fordulni.
Eljött a tanulás ideje.
Beletanulhattam a videóvágás rejtelmeibe, és igyekszek újabb kihívásokat állítani magam elé.
Ezért most belevágok a Wordpress rejtelmeibe is, hátha hasznos tudásra tudok szert tenni önállóan, és a netet túrva.
Aztán majd meglátjuk mi sül ki ebből.