Boglárka Hidvégi Graphics

Boglárka Hidvégi Graphics Boglárka Hidvégi Graphics, Grafikai tervező, Szeged elérhetőségei, térképes helyadatai és útbaigazítási információi, kapcsolatfelvételi űrlapja, nyitvatartási ideje, szolgáltatásai, értékelései, fényképei, videói és közleményei.

Egy pár éves character art. Ma azért már pár dolgot máshogy csinálnék. Még az is lehet, hogy így is teszek és hamarosan ...
12/05/2025

Egy pár éves character art. Ma azért már pár dolgot máshogy csinálnék. Még az is lehet, hogy így is teszek és hamarosan megosztom. :) 🐦‍⬛

17/02/2025

Egy rövid videót osztok meg veletek, így ha megtekintenétek legkedvesebb munkáimat, most elég hozzá egy kattintás ;)

Ezenkívül újdonsággal készülök, hamarosan megosztom veletek.
🖤

Megint hosszú időre eltűntem. :)Vezeklésképpen itt hagyok nektek egy részletet a készülő irományomból és az egyik illusz...
08/01/2025

Megint hosszú időre eltűntem. :)
Vezeklésképpen itt hagyok nektek egy részletet a készülő irományomból és az egyik illusztrációjából.
Sikeres és fájdalommentes évkezdést mindenkinek! 🖤

"Sötét árnyék tornyosult fölé, s megragadta a lányt. Sage szabadulni próbált, de végtelenül gyengének érezte magát. A szörnyeteg erősebb volt, s ő tehetetlenül csapkodott a levegőbe. Szemeinek láthatatlan maradt, de mégis tudta, hol van, s azt is, milyen formájú. Rámutatott.
- Nakirue ovlet sertetiam! Nakirue tilieo sedetam! – ordította.
Kinyújtott keze felizzott, akár egy gyertyaláng, s ujjából fénycsóva hasított a tomboló orkánban rejtőző démon felé, aminek ormótlan, kitekeredett idomai most előbukkantak a homályból, ahogy bőgve-sikítva a lány felé harapott.
Csend fogadta.
Nem hallotta már az orkánt, sem a szörnyeteget. Feküdt valahol, behunyt szemmel, mintha az imént az egész csak egy rossz álom lett volna. De nem hagyta, hogy érzékei megvezessék, tudta, hogy nem az volt, s most sincs ébren. Lassan kinyitotta a szemét és sápadt, színtelen eget látott maga felett. Fejét lassan oldalra fordítva egy kietlen pusztaság tárult elé, kiszáradt, krétás földjén már csak halott növények kókadoztak. Szél se rebbent, oly mozdulatlan volt minden. E zord tájon felülve látta, hogy karja, amivel a démont elűzte, könyökéig megégett. Fájdalmat nem érzett, ami még inkább megrémítette.
- Tudod, mit jelent, amit mondasz? – kérdezte egy sejtelmes hang a háta mögött.
Mikor hátra fordult, meglátta a maszkos alakot. Fekete haj-palástja festékként folyt szét körülötte a kikopott talajon.
- Nem. – felelte Sage.
- Azt jelenti: „Maradj távol, vagy elpusztítalak!” Engem is el akarsz pusztítani?
- Nem…Választ várok tőled. Miért vagyok itt? Miért vezettél el engem a kalózhoz?
- Mert kerested őt.
- Ez nem igaz. – mondta Sage. – Azt sem tudom, ki ő. Hogy kereshettem volna, ha nem is tudtam, hogy létezik?
- Óh, Sage. Nem az elméd a kormányos ezen a hajón, hanem a lelked.
Az alak könnyedén arrébb libbent. Sage felkelt és kisöpörte még mindig poros haját a szeméből.
- Amikor ott voltam, segíteni akartam neki. – mondta. – Úgy éreztem… valamiért azt hittem, szüksége van rám. De tévedtem…
- Ahol akkor jártál, ott régóta tombol a tenger és állandó a vihar. Senki sem merészkedik azokra a vizekre, egyedül annak a hajónak a kapitánya. S te meglepted őt. Meglepted, bizony.
Az alak ezalatt ismét arrébb lebegett, mintegy mutatva az utat Sagenek a kietlen síkságon. A lány követte őt.
- Azt mondtad, keressem a nevét. Ezek szerint az ő nevére gondoltál. De hogyan találhatnám meg, azt sem tudom, hol keressem. Saael pedig megtiltotta, hogy kövesselek.
- Sosem követtél, hívtál.
- Hogyan?
- Kérdezd meg magadtól, Sage: valóban csak egy tehetetlen bábu vagy az utazások során? Vagy ennél többre vagy képes?"

Több, mint 130-an vagytok kíváncsiak arra, mit alkot ez a bolond nő - ez fantasztikus érzés! 🥰 Meglepetésszerűen érkezek...
30/09/2024

Több, mint 130-an vagytok kíváncsiak arra, mit alkot ez a bolond nő - ez fantasztikus érzés! 🥰
Meglepetésszerűen érkezek egy fan-arttal, amit szerintem a legtöbbek be fognak tudni azonosítani, akiknél ment a Cartoon Network. De talán nem csak ők.😉

🖤

01/07/2024
Work in progress! 💀👻Hol eltűnök, hol feltűnök, akár egy szellem. Aki ismeri a munkásságomat, tudja, hogy nem csak szelle...
26/06/2024

Work in progress! 💀👻

Hol eltűnök, hol feltűnök, akár egy szellem. Aki ismeri a munkásságomat, tudja, hogy nem csak szellem, hanem pók is vagyok, mert sok-sok munkám fut párhuzamosan, s hol egyikhez, hol a másikhoz nyúlok. Hogy mikor lesz kész bármelyik is? Ki tudja.. (Ezt egy életen át kell játszani :D)
Lentebb egy kis betekintést adok, min munkálkodok jelenleg . bizony, a jó öreg Kreator sztori darabkája. :) Akik kíváncsiak a történetre, azoknak íme egy újabb ízelítő:

"Ahogy befordult az utca sarkán, meglátta őt, még mindig ott állt. Átszaladt a néptelen járdára, nézte a szürkeségből az iskolaépület biztonságot adó, meleg fényű termeinek ablakait, de tudta, hogy neki itt van dolga idelenn. Amint az alak közelébe ért, rákiáltott:
- Megint te? Te voltál az Utazó?
Az alak némán ingatta a fejét.
- Az egyik Vén vagy? – kérdezősködött tovább a lány idegesen, s közelebb lépett. Az alak ismét megingatta a fejét.
Sage elővette a zsebéből a több darabból álló tükröt és az alak felé tartotta.
- Ezt tőled kaptam, de… nem árultad el, mi ez.
Az alak lassan megmoccant és a szél halk susogásán szólt.
- Keresd meg a nevét.
- Ezt már múltkor is mondtad. De nem tudom, kiről beszélsz!
Az alak nem felelt. Sage bizonytalanul állt, hol a tükörre, hol az alakra nézve. Érezte, azt akarja, hogy nézzen bele a tükörbe, de nem tudta, vállalja-e ennek a kockázatát. Legutóbb megmentette őt ez az árny, de vajon meddig és mennyire bízhat meg a jószándékában? Ha rosszul dönt, az életébe kerülhet. Talán meg se hallja majd Saael hangját és nem talál vissza többé.
Arca vagy egy tucat kisebb tükröcskéből köszönt vissza rá, ahogy maga elé tartotta. Az érzés, amely e rituálét kíséri, hasonló volt a megszokotthoz, de sokkal bizonytalanabb és sokkal lassabb lemenetelű. Húzta és húzta a túloldal, míg szinte már fájt, aztán eltűnt a buszmegálló, eltűnt az iskola, a fények, eltűnt az alak és minden más is. "

👻🕷

Minden esőre napsütés jön. :) Valami merőben szokatlan és új dolog készül a kis "műhelyemben"🌿🌳🐁🌺🌼 Hamarosan jelentkezek...
07/03/2024

Minden esőre napsütés jön. :)
Valami merőben szokatlan és új dolog készül a kis "műhelyemben"🌿🌳🐁🌺🌼
Hamarosan jelentkezek! 😉

Cím

Szeged

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Boglárka Hidvégi Graphics új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória