08/11/2013
A mai munkát ez menti meg... pár óra kiesés után már van áramunk... :) (a szolgáltató ma fejlesztési munkákat végez pont felénk...)
Petőfi U 106
Töltéstava
9086
| Hétfő | 08:00 - 16:30 |
| Kedd | 08:00 - 16:30 |
| Szerda | 08:00 - 16:30 |
| Csütörtök | 08:00 - 16:30 |
| Péntek | 08:00 - 16:30 |
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Grafika Centrum új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.
Üzenet küldése Grafika Centrum számára: