O jeigu atvirai?

O jeigu atvirai? Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from O jeigu atvirai?, Marketing Agency, Vilnius.

04/05/2026

Jūs irgi laukiate, kada bus lengviau?

19/03/2026

Šiandien aš visai be jėgų mamanalt

15/03/2026

Tiesa? Pasek .lt tai įkvepia mane 🌹

12/03/2026

Tiesa?

31/01/2026

Linkime sveikatos ir daug džiaugsmo ❤️❤️❤️

😖🫣🫢 Gauni penktą gertuvę dovanų. Taip, gerą gertuvę, bet penktą. 😵‍💫Arba arbatos puodeliai. Man labai patinka, kai namuo...
25/01/2026

😖🫣🫢 Gauni penktą gertuvę dovanų. Taip, gerą gertuvę, bet penktą. 😵‍💫

Arba arbatos puodeliai. Man labai patinka, kai namuose jie vienodi, o ne 20 skirtingų.

Rašau apie temas, kurios dažniausiai būna tabu. Gaunu daug žinučių, tai rodo, kad jums tai įdomu, jūs dosniai dalinatės savo istorijomis. 🧐

Šiandien, savaitė su trupučiu po gimtadienio noriu pakalbėti apie dovanas. Ar būna blogų dovanų?🎁
Iškart pasakysiu - visos dovanos yra geros, jeigu dovanotos nuoširdžiai ir su meile. 🥰
Aš iš tų, kas gimę iškart po Naujųjų, kai žmonės išsileisdavo visus pinigus Kalėdoms ir nelabai mane lepindavo gimtadienio proga. Geriausios buvo dvigubos dovanos - “čia tau ir Kalėdoms, ir gimtadienio proga”.

Visgi smagiausios dovanos, tai tos, kurių norėtum, bet pats sau nepasidovanosi, nes “ai kadanors” arba “palauksiu akcijų”.

Taigi, turiu sprendimą, kuris mano atveju - labai pasiteisino! Nes šiemet negavau nieko, kas man asmeniška netiktų ar nepatiktų. Ir nebuvo nei vienos minties: “Geriau būtų … knygą padovanoję” . WISHLIST arba norų sąrašas. Arba konkrečiai - www.zinaukonoriu.lt Gal atrodo labai vaikiška rašyti “laišką Kalėdų Seniui”, bet patikėkite, jau visus labai daknisęs tas klausimas - ką padovanoti?? YPAČ tėvams.
Kuriems amžinai “nieko nereikia, kad tik vis būtų sveiki”. Jie visada “viską jau turi”, arba vyrai, kurie kažkodėl išvis nevertina dovanų, jeigu tai ne mašina ar spiningas. “To, ko tikrai noriu, nepadovanosi, todėl neverta…”
Kas neverta? Nauji kvepalai neverta? Ar garso kolonėlė? O gal naujas power bank?
Mes jums nepadovanosime, jeigu nežinosime!
Todėl agituoju priversti šeimos narius ir draugus pasidaryti norų sąrašus, tai labai palengvins jums gyvenimą.
Ar darote norų sąrašus?
Dalinuosi savo sąrašu, gal ką nors įkvėps:
http://www.zinaukonoriu.lt/guest_portal/guest_gift_list_detail/793.

Gimtadienis yra nuo šiol man - meilės sau diena 🥰   ačiū! 😍 Būtinai pakelsiu taurę už šaunų Jūsų kolektyvą! (Tik kolkas ...
15/01/2026

Gimtadienis yra nuo šiol man - meilės sau diena 🥰 ačiū! 😍 Būtinai pakelsiu taurę už šaunų Jūsų kolektyvą! (Tik kolkas nealkoholinio ☺️)

02:20 rodo laikrodis, aš negaliu užmigti.😏Po pusvalandžio pabus vaikai, nes reikės maitinti.  Dar viena bemiegė naktis. ...
19/09/2025

02:20 rodo laikrodis,
aš negaliu užmigti.
😏Po pusvalandžio pabus vaikai, nes reikės maitinti. Dar viena bemiegė naktis.
Tokių per pastarąjį mėnesį buvo be galo daug, beveik kas antra.
😵‍💫 Tačiau šiandien nemiegu ne dėl streso “nieko nespėju”, o todėl, kad refleksuoju. Niekaip negaliu paleisti situacijos, kad viskas jau įvyko ir pakankamai sklandžiai.

🥰 Esu pilna dėkingumo. Dinai, už tikėjimą, pagalbą, palaikymą. Įkūrėjams - už pasitikėjimą. Vyrui - už visokeriopą paramą ir pagalbą. Draugams - už tai, kad visada šalia, kai jų reikia.
Paslaugų tiekėjams - buvau rami dėl foto, video, įrangos, spaudos ir keiteringo.
Refleksuoju… Kaip gera, kai turi galimybę realizuotis kaip specialistas, augti ir tobulėti. Jaučiuosi laiminga ir beprotiškai pavargusi.
šiandien po ilgo laiko apsiverkiau. O jau maniau, kad nebemoku.
Foto: Gintautas Rapalis. Vieta: ⚠️Danger Park⚠️

Kaip naujai iškepta mamytė negaliu nepastebėti, kad vaikų prekėmis ar paslaugomis prekiaujančios bendrovės naudoja labai...
30/04/2025

Kaip naujai iškepta mamytė negaliu nepastebėti, kad vaikų prekėmis ar paslaugomis prekiaujančios bendrovės naudoja labai agresyvų marketingą.
“Jums reikia”
“Jeigu mylite savo vaiką, tikrai pirksite”
“Vaikui to reikia”
“Norint užauginti sveiką vaiką”
“Kiti pakenks sakandžiui/ laikysenai ir t.t”

Tai liečia visas kategorijas: maistą, kramtukus, žaisliukus, masažiukus ir tt.

Tačiau kaip besistengtų visi įtikinti mane, kad įsigyčiau tą ir aną, visgi perku aš tik tai, ką rekomenduoja mano gerbiami specialistai ir/arba mamos, kurios augina vaikus taip, kaip man patinka.

UGC kuriamas turinys veikia, bet kol jo nėra perdaug.
Akcijos veikia, kol nėra prakišamas daiktas su š…na sudėtim.

Čia šiaip pamąstymui tiems, kas vis bando pataikyti į mamyčių auditoriją ir nežino per kur įlįsti.

  №10Ką reikia padaryti iki Naujųjų metų✅ Patikrinti savo prenumeratas: galbūt kitąmet visai nenorite žiūrėti tiek daug ...
31/12/2024

№10

Ką reikia padaryti iki Naujųjų metų

✅ Patikrinti savo prenumeratas: galbūt kitąmet visai nenorite žiūrėti tiek daug šlamšto Youtube, todėl be gailesčio spauskite UNSUBSCRIBE, pažadu, nepasigailėsite.
✅ Prisėsti prie savo elektroninės bankininkystės ir pasižiūrėti, išsifiltravus metų išlaidas ir pajamas. Labai gerai nuima rožinius akinius apie pvz: aš visai neperku rubų arba nu kiek čia aš tom knygom išleidžiu. Nemokantiems susitaupyti ant naujo MacBook gali labai praversti šis patarimas pagaliau tai padaryti.
✅ Išmesti iš spintos daiktus, kuriuos per šiuos metus nei karto nepalietėt - reiškia jų nereikia
✅ Parašykite sveikinimą su Naujais žmogui, apie kurį galvojate, bet vis niekaip neišdrįstate parašyti, sveikinimai - tai puiki proga pradėti pokalbį.
✅ Surašykite 100 savo didžiausių materialių norų (negalima prašyti: Taikos visame pasaulyje, norai turi būti personaliniai ir apčiuopiami arba su konkrečiu rezultatu: laikrodis, namelis ant ežero kranto, stangrus užpakalis, kelionė į Maldyvus, beje visos kelionės - 1 noras, ne kiekviena kelionė atskirai.
✅ Uždekite namuose aromatines žvakutes, negailėkite, jos tam ir skirtos - deginti, tai nėra vien tik interjero detalė
✅ Vieną dieną pabadaukite. Suprantu, kad šiais laikais pasninko jau mažai kas laikosi, bet viena para nieko nevalgymo gerai praplauna smegenis ir visus receptorius-skonio, kvapų ir jutiminius.

“O kaip mes prisitrauksime daugiau jaunimo į soc. tinklų paskyras?” Tokia dilema iškilo besikalbant su LJŪJS atstovais, ...
19/03/2024

“O kaip mes prisitrauksime daugiau jaunimo į soc. tinklų paskyras?”

Tokia dilema iškilo besikalbant su LJŪJS atstovais, kai po komentarų analizės paaiškėjo, kad JAUNŲJŲ ūkininkų komentatoriams dažniausiai 50 metų.

Nusprendžiau keisti įvaizdį nuo pagrindų.
Apipavidalinimo.
Turinio
Pozicionavimo.

Pradžia padaryta, kaip bus toliau, papasakosiu, kai pajudėsime.

Už logo ačiū dailininkei Asta Damušė 🌹

Address

Vilnius

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when O jeigu atvirai? posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to O jeigu atvirai?:

Share