25/01/2026
😖🫣🫢 Gauni penktą gertuvę dovanų. Taip, gerą gertuvę, bet penktą. 😵💫
Arba arbatos puodeliai. Man labai patinka, kai namuose jie vienodi, o ne 20 skirtingų.
Rašau apie temas, kurios dažniausiai būna tabu. Gaunu daug žinučių, tai rodo, kad jums tai įdomu, jūs dosniai dalinatės savo istorijomis. 🧐
Šiandien, savaitė su trupučiu po gimtadienio noriu pakalbėti apie dovanas. Ar būna blogų dovanų?🎁
Iškart pasakysiu - visos dovanos yra geros, jeigu dovanotos nuoširdžiai ir su meile. 🥰
Aš iš tų, kas gimę iškart po Naujųjų, kai žmonės išsileisdavo visus pinigus Kalėdoms ir nelabai mane lepindavo gimtadienio proga. Geriausios buvo dvigubos dovanos - “čia tau ir Kalėdoms, ir gimtadienio proga”.
Visgi smagiausios dovanos, tai tos, kurių norėtum, bet pats sau nepasidovanosi, nes “ai kadanors” arba “palauksiu akcijų”.
Taigi, turiu sprendimą, kuris mano atveju - labai pasiteisino! Nes šiemet negavau nieko, kas man asmeniška netiktų ar nepatiktų. Ir nebuvo nei vienos minties: “Geriau būtų … knygą padovanoję” . WISHLIST arba norų sąrašas. Arba konkrečiai - www.zinaukonoriu.lt Gal atrodo labai vaikiška rašyti “laišką Kalėdų Seniui”, bet patikėkite, jau visus labai daknisęs tas klausimas - ką padovanoti?? YPAČ tėvams.
Kuriems amžinai “nieko nereikia, kad tik vis būtų sveiki”. Jie visada “viską jau turi”, arba vyrai, kurie kažkodėl išvis nevertina dovanų, jeigu tai ne mašina ar spiningas. “To, ko tikrai noriu, nepadovanosi, todėl neverta…”
Kas neverta? Nauji kvepalai neverta? Ar garso kolonėlė? O gal naujas power bank?
Mes jums nepadovanosime, jeigu nežinosime!
Todėl agituoju priversti šeimos narius ir draugus pasidaryti norų sąrašus, tai labai palengvins jums gyvenimą.
Ar darote norų sąrašus?
Dalinuosi savo sąrašu, gal ką nors įkvėps:
http://www.zinaukonoriu.lt/guest_portal/guest_gift_list_detail/793.