31/10/2022
Piekritīsi, vairums uzņēmīgie - vadītāji un citādi darītāji - pārāk bieži ir spiesti nodarboties ar lietām, kuras viņiem pašiem nebūtu jāveic.🤯
Vienalga, vai tas ir saistīts ar birokrātiskiem, administratīviem vai tīri tehniskas dabas jautājumiem.
-
Biežāk tas var gadīties tāpēc, ka kāds nav izdarījis līdz galam savu darbu, taču nereti tas ir saistīts ar atbilstošu resursu trūkumu.
Rezultātā stundas vai pat dienas ir pavadītas labojot un "aizlāpot", bet paša galvenie uzdevumi tikai krājas kaudzē, kā dēļ rodas tā sajūta...
"..ir darīts tik daudz, bet nekas nav izdarīts." 😳
Ko nu tur daudz runāt par tam sekojošajām virsstundām, darba nešanu uz mājām (jeb no iekārtotā darba stūrīša, pa visu māju)...
..tas viss dažreiz var šķist pat pašsaprotami.
-
Tomēr, tam tā nevajadzētu būt.❌
-
Tas ir ātrākais ceļš uz pārdegšanu un vēlmes zudumu vispār kaut ko darīt.
Ir vērts uzdot tad jautājumu par to...
..kur palikusi tā sajūta, kad darbs likās tik interesants?
Kur palika tas motivācijas pacēlums, kad draugiem stāstīji par to, cik interesantu darbu dari/darīsi? 🙄
-
Mēs, darītāji, bieži strādājam no visas sirds un dvēseles,
bet rezultātā iegūstam tikai vēl vairāk stresa un neizdarītu darbu apjomu.
Tiešām, tā ir jābūt? 🧐
Darbam ir jābūt interesantam un aizraujošam.
Darbam ir jābūt tādam, lai tajā ierauj azartisks entuziasms! 🤩
..nevis pārņem atvieglojums par to, ka vēl viena diena ir izvilkta. 😓
-
Redzi... mēs nevaram Tavā vietā izdarīt visu.
Bet mēs varam palīdzēt atbrīvoties no tām darāmajām lietām, kuras ir saistītas ar interneta pusi un to, kā aizsniegt vēlamos klientus. ☺
Nav nozīmes, vai
❔ nepieciešams tikai pakonsultēt par "feisīti",
❔ vai pārņemt savā pārziņā būtisku projekta daļu,
❔ vai integrēties jau strādājošā projektā, kas ir saistīts ar interneta reklāmu...
... ir liela iespēja, ka mēs varēsim ienest pozitīvas pārmaiņas. :)
👉 Ienāc, parunāsim: https://digiezi.lv