02/02/2026
Hejka, dzień dobry w ten miły poniedziałek. Życzę Ci spokojnego tygodnia🍀
Trochę się wstydzę to napisać…
bo zawsze było mi łatwiej dawać niż prosić.
Tworzę przestrzeń, w której można na chwilę zwolnić, odetchnąć i poczuć się bezpiecznie.
Na nowy tydzień. Na trudniejszy dzień. Na moment tylko dla siebie.
Jeśli to miejsce jest Ci bliskie —
subskrypcja kanału na YouTube będzie dla mnie ogromnym wsparciem 🤍
Dziękuję, że tu jesteś.
Jeśli chcesz mnie wesprzeć — subskrypcja bardzo pomaga.A jeśli nie… dziękuję, że po prostu słuchasz.