29/01/2026
Hu hu ha nasza zima zła, ale my się zimy nie boimy i reklamy na zewnątrz robimy 😁😁
Pan Artur zgłosił się do nas z pytaniem o reklamę, taką żeby klienci go nie szukali i żeby był widoczny, raczej się udało 😁😁