CUDOKARTKI - zlecenia graficzne

CUDOKARTKI - zlecenia graficzne Cześć! Marzą Ci się wyjątkowe zaproszenia ślubne? A może chciałbyś, by ktoś stworzył Ci logo, ulotki lub plakaty reklamowe? Zgłoś się do mnie! Pomogę :)

A może potrzebujesz grafika do stworzenia wizytówek i voucherów?

Długi weekend może być wspaniałym momentem na zaplanowane wyjście na wystawę do galerii sztuki.Czy warto?Zawsze warto!Ro...
08/11/2025

Długi weekend może być wspaniałym momentem na zaplanowane wyjście na wystawę do galerii sztuki.
Czy warto?
Zawsze warto!
Rok temu byłam na Beksińskim.
Z wykształcenia był architektem, inżynierem. Przezdolny malarz i rzeźbiarz!
I nie zapominajmy, że posługiwał się także grafiką komputerową 🔥
Moim zdaniem - niedościgniony.
Oglądając jego prace miałam w jednocześnie:
1. Napięcie w ciele - w obrazach widoczna jest nuta tajemnicy, grozy, dziwności. Kształty postaci, sposób ich wyłaniania się z mroku. Ich wzrok. To najbardziej przyciągało moją uwagę.
Uchwycenie życia, przemijania, śmierci, lęku.
2. Zachwyt - przecudowne kolory, podkreślenie detali, kontrast.
3. Rozkminy - chciałabym wejść w głębie jego rozumowania, pojmowania świata jeszcze bardziej. Chciałabym prześledzić jego myśli w momencie tworzenia.
Był niesamowitym artystą i cieszę się, że możemy oglądać jego dzieła.
W tym momencie jego prace można obejrzeć w Warszawie.

Ziemowit Fincek.Absolwent Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Niewiele starszy ode mnie artysta. O wiele głębszy w prz...
19/10/2025

Ziemowit Fincek.
Absolwent Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Niewiele starszy ode mnie artysta. O wiele głębszy w przelaniu myśli, spostrzeżeń i emocji na obrazy, sztukę.
W "Przemianie" posłużył się różnymi technikami: malarstwem olejnym, tuszem, kolażem, rzeźbą w drewnie.
Najbardziej podobał mi się obraz "Wizja z mediami społecznościowymi i czarną dziurą".
Choć nie do końca jestem pewna, co autor chciał przekazać - namalowany starzec z telefonem w ręku, próbujący nagrać, bądź zrobić dobry kadr czarnej dziurze - wydał mi się jakiś taki, znajomy.
Prawdziwy stan rzeczy w dzisiejszych czasach. Aparat, ręka, ja i to coś/ktoś przede mną.
Kiedyś obserwowałam ludzi ze wschodu, którzy przyjeżdżali na zagraniczne wycieczki. Filmowali każdy krok, a mi wydawało się to dziwaczne. Dzisiaj - robię dokładnie to samo w normalnym życiu i nie jest to już czymś dziwnym.
Zastanowiło mnie jedno - czy zasłaniając się za małym telefonem, nie blokuję w ten sposób dostępu do pełnego przeżywania swoich własnych emocji w danych chwilach. "Byleby się nie skupiać na....". I czy potrafię w tym szaleństwie się zatrzymać i zobaczyć, jak się ma stan rzeczy.
Kurcze. Na prawdę to jest gruby temat.
Rozkmina, która otwiera trochę puszkę pandory.
Bo z jednej strony - nie potrafimy bez robienia tych filmów/zdjęć żyć, a z drugiej strony - można to przecież sobie ograniczać i nie dawać się wplątywać w narzucany nam pewien standard życia. Zapisywać mnóstwo momentów w głowie. I przeżywać. Tak normalnie. Poza kadrem.
Lubię robić zdjęcia.
Lubię sobie to wrzucić na insta.
Nic w tym złego.
Wiem, że mam w tym jakiś swój umiar i mam w tym kontrolę. I chyba tu też o to chodzi.
Ps. Obrazów było więcej, ale wstawiłam Wam tylko te, które przykuły w jakiś sposób moją uwagę i zmusiły mnie do refleksji.

Chodzę na sztukę.Całkiem niedawno w Olsztynie miała miejsce wystawa "Paryż-Olsztyn" p. Kazimierza Gąsior.➡️ Niezwykłe po...
25/09/2025

Chodzę na sztukę.
Całkiem niedawno w Olsztynie miała miejsce wystawa "Paryż-Olsztyn" p. Kazimierza Gąsior.
➡️ Niezwykłe połączenie drewna, kamienia i bursztynu.
🤔 Do tej pory zastanawiam się, jak to zostało wykonane i jakim sposobem połączone.
Oglądając wystawę towarzyszył nam utwór Chopina 🎶, który można było pobrać z kodów QR naklejanych na postumentach.
Wrzucam go i Wam, byście mogli poczuć ten klimat ☺️
Jeśli "Paryż-Olsztyn" lub inne wystawy tego artysty będą organizowane w Waszym mieście - warto zobaczyć!
_______________________________________

Piktogram, który zdradza nazwę firmy mojego kumpla.➡️ jeśli czapla przypadła Ci do gustu ➡️ zostaw 🤍Mi i Krzyśkowi będzi...
07/08/2025

Piktogram, który zdradza nazwę firmy mojego kumpla.
➡️ jeśli czapla przypadła Ci do gustu ➡️ zostaw 🤍
Mi i Krzyśkowi będzie mega miło!
A jaka to dokładnie nazwa i jak wygląda całość pracy?
Wrzucę już w następnym poście!
____________________

Wspominałam Wam na storce, że zgłosiłam się na warsztaty Urban Sketchers, organizowane przez MOK z okazji Dni Olsztyna. ...
27/07/2025

Wspominałam Wam na storce, że zgłosiłam się na warsztaty Urban Sketchers, organizowane przez MOK z okazji Dni Olsztyna.
Ostatni raz, kiedy miałam w rękach szkicownik, ołówek i plener to był zdecydowanie czas studiów. Dokładnie, drugi rok na Wydziale Architektury (nie kojarzę, by rysunek był na 3cim). A jeśli chodzi o kredki - to chyba podstawówka. Moja mama, kiedy się dowiedziała, że biorę udział w warsztach, powiedziała "Kiedyś piękne rysowałaś kredkami". I racja! Któregoś roku dostałam pod choinkę kredki akwarelowe i był czas, że nie można było mnie odkleić od biurka. Podobał mi się późniejszy efekt łączenia kolorów, gdy miały kontakt z wodą. I rysunek zmieniał formę! Wtedy w moich oczach działa się istna magia i sztuka! (Uwalone ręce, to był standard).
Przez dekadę nie sięgałam do takiej formy relaksu. W czasie warsztatów odpoczęła mi bardzo głowa. Mogłam spędzić dobry czas z koleżanką z pracy i przy okazji - znów wkręciłam się w jakąś grupę społeczną. Co mnie cieszy! Ludzie, społeczności, kontakty.
Wrzucam Wam zdjęcia szkiców, które zrobiłam i szkic mojej gitary basowej, który popełniłam rano. Dla rozgrzewki!
Jak myślicie, dałam radę?

"Angela! Mam już nazwę. INNY!"Od tych słów rozpoczęłyśmy z Jolą współpracę nad logotypem jej salonu kosmetycznego w Krup...
03/07/2025

"Angela! Mam już nazwę. INNY!"
Od tych słów rozpoczęłyśmy z Jolą współpracę nad logotypem jej salonu kosmetycznego w Krupnikach (okolice Białegostoku, Podlasie).
Nazwa nietypowa. Jak ją ugryźć?
Kilka dobrych dni zajęło mi poszukiwanie formy, kształtu liter, kombinacje, konsultacje. Pewnego (późnego) wieczoru - pewien szkic wydał mi się najlepszy spośród wszystkich propozycji. Był po prostu - inny.
Co było dalej?
Przedstawiłam go Joli i został zaakceptowany.
Po przeniesieniu go do programu, nadałam mu odpowiedni kolor - miedzi. Zgodnie z wytycznymi. I gotowe!
Jeśli podoba Ci się praca - zostaw ♥️ lub komentarz.
Będzie mi bardzo miło. ☺️
Mi i Joli, której salon serdecznie polecam.
➡️.bialystok - znajdziesz tu ofertę nie tylko na "pazy", ale również różne zabiegi. I uwaga! Mogą z nich skorzystać również mężczyźni.
A o tym, co możesz jeszcze ciekawego zobaczyć, dostać i kupić, odwiedzając salon "Inny" już w następnych postach. Zapraszam 🌼
____________________

Wracam😎Przez dwa lata nieobecności w Socialach, okazało się, że GRAFIKA wcale się ode mnie nie odkleiła. Wykonałam kilka...
25/06/2025

Wracam😎
Przez dwa lata nieobecności w Socialach, okazało się, że GRAFIKA wcale się ode mnie nie odkleiła.
Wykonałam kilka prac moim znajomym i postanowiłam, że warto się nimi podzielić.
Na starcie - wrzucam fotkę z 1 etapu pracy - szkicowanie (tak na prawdę, to chciałam Wam przypomnieć jak wygląda moja twarz. ALE czytajcie dalej :D).
Pracowałam nad logotypem. Szkicowanie. Szukanie kształtu, charakteru, po wcześniejszych zebranych informacjach, pomysłach, marzeniach - zajmuje mi najwięcej czasu.
A co się z tych szkiców urodziło? O tym już w kolejnym poście. Zapraszam!🌼
Ach! I mogę zatem oficjalnie wykrzyknąć
"WITAJCIE! CZEŚĆ 🌟"
Dobrze jest tu wrócić!
I dobrze tu Was spotkać 🌟
_________________________________

Niestety choroba dopadła moją gościnię na tyle mocno, że musiał wjechać antybiotyk na pełnej petardzie (jak to mówią xD)...
17/08/2022

Niestety choroba dopadła moją gościnię na tyle mocno, że musiał wjechać antybiotyk na pełnej petardzie (jak to mówią xD).
Przekładamy zatem to spotkanie na początek września.
Będziemy informować ❤️
Trzymajcie się dobrze!
(Jejku! Jakie lato za oknem!)

Już jutro o godz 19:00 pojawi się kolejna rozmowa na żywo, na którą zaprosiłam Martynę Jensław Martyna Jensław . Robi na...
16/08/2022

Już jutro o godz 19:00 pojawi się kolejna rozmowa na żywo, na którą zaprosiłam Martynę Jensław Martyna Jensław . Robi najpyszniejsze torty jakie do tej pory jadłam!
I wcale tu nie słodzę! :)
Będziemy rozmawiać o samych pysznościach, czyli o TORTACH.
Martyna od kilku lat przejawia zamiłowanie do cukiernictwa. Zdradzę Wam, że mogłam kosztować jej wypieków dużo wcześniej niż przed jej pierwszymi publikacjami. Istne niebo w gębie!
Będziemy rozmawiać właśnie o tym, jak rozwijała w sobie te zamiłowanie, co wniosły szkolenia cukiernictwa do jej pracy, jakie było jej największe (jak do tej pory) wyzwanie cukiernicze? Oraz o dekoracjach, czyli cukrowych figurkach, które robią robotę ! :D
Zapraszamy!
_____________________________________

21/07/2022

Jak wygląda praca z architektem krajobrazu? Co przygotować na spotkanie?
O czym marzą klienci? Jakie są ich potrzeby?
O tym opowiada Basia z
Podzieliła się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym!
Z Basią spotkamy się na pewno jeszcze raz, ponieważ jej kolejną zajawką jest marketing ! Jeśli zajrzyjcie na jej profil - zobaczycie jak to u niej wszystko dobrze hula!
Także, Basiu - do zobaczenia, do usłyszenia ♥️
_____________

Adres

Białystok

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy CUDOKARTKI - zlecenia graficzne umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do CUDOKARTKI - zlecenia graficzne:

Udostępnij