To nie jest przypadek

To nie jest przypadek Masz małą firmę i potrzebujesz wsparcia w marketingu? Nie wiesz, od czego zacząć? Marketingowiec od kilku lat i obecnie. W mediach przez kilka lat.

Napisz - pomogę Ci zrobić szczery, fajny marketing, bez ściemy i chwytów marketingowych. 🫡⭐ Napisz: [email protected] W polityce przez chwilę. W obserwacji absurdów od zawsze.

22/01/2026

To nie jest przypadek!

🤔 Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tanie produkty w dyskontach mają takie proste opakowania, a droższe są bardziej "fancy"? 🤔 To nie przypadek! 🛒

📦 Proste opakowanie = niska cena! Chcą Wam dać znać, że tu płacicie za zawartość, a nie za luksusy! 🏷️

A te droższe? Mają błyszczeć! Muszą się wyróżniać na półce i krzyczeć: "Hej, jestem premium, jestem wyjątkowy!" 💎

💡 I to jest część sprytnej strategii! Dzięki różnym opakowaniom od razu widzicie, która półka cenowa jest dla Was. Łatwo odróżnić opcje budżetowe od tych bardziej ekskluzywnych. 👀

Co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzach! 👇

Mylące są te ceny w Biedronce. Jak tak spojrzeć na półkę, to odruchowo, intuicyjnie widzimy, że cena produktu jest pod n...
11/01/2026

Mylące są te ceny w Biedronce. Jak tak spojrzeć na półkę, to odruchowo, intuicyjnie widzimy, że cena produktu jest pod nim. Wiem, że wiele osób się na to łapie (ja też choć już, wiem że trzeba dokładnie czytać), bo okazuje się, że cena produktów jest nad nimi, czyli de facto dalej od produktu niż cena pod produktem, która jest bliżej.

Cena produktów na górnej półce jest schowana mocno, co utrudnia zrozumienie tego układu.

Czy to przypadek? Nie sądzę, bo często promocje, jak w tym przypadku, dotyczą produktów pod ceną a nie nad nią.

Kawa ziarnista MK w promocji? Nic bardziej mylnego! W promocji są kawy mielone. 😉

Też to zauważyliście? Napiszcie w komentarzu. 💬👇

Dlaczego właśnie dzisiaj kupiłeś karnet na siłownię albo dietę pudełkową? 👇
30/12/2025

Dlaczego właśnie dzisiaj kupiłeś karnet na siłownię albo dietę pudełkową? 👇

23/12/2025

Jaka ta reklama jest fatalna. Piwo, piwo, chlaj piwo. Nawet Mikołaj chla piwo, wręcz nie może się powstrzymać. W reklamie jest typowym "moczymordą", wujkiem, który na weselu opowiada przy wódce najbardziej obleśne żarty. 😞🤨

I ta choinka z ...a jakże! Z butelek po piwie. Zabrakło tylko dzieci zachwycających się smakiem radlerka.

Nie wiem, czy marka Łomża chce mieć właśnie taki wizerunek. Sądzę, że nie. Reklama miała być fajna, "a, zróbmy Mikołaja urwiska co lubi nasze piwko". Tylko że Mikołaj to postać raczej dająca prezenty dzieciom niż chlajaca piwo.

Nawet producent piwa powinien w reklamie pamiętać o jakichś społecznych hamulcach. 🤔 - duży minus! ⛔

Dajcie znać, co sądzicie. 💬👇

"No jaaaak, przecież to ja sam decyduje, co kupuję...". Mhm. 🫡. Zobaczcie, jak można w prosty sposób wpłynąć na Twoje de...
22/12/2025

"No jaaaak, przecież to ja sam decyduje, co kupuję...". Mhm. 🫡. Zobaczcie, jak można w prosty sposób wpłynąć na Twoje decyzje zakupowe. 👇

Adres

Białystok
16-003

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy To nie jest przypadek umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do To nie jest przypadek:

Udostępnij