01/06/2026
Kolejny rok i kolejna nasza bajkowa odsłona.
Chyba coś w tym jest, że tak chętnie do tej bajkowej wersji powracamy.
Chyba po prostu tęsknimy za nimi. Nie tyle za samymi bajkami, co za całym beztroskim czasem, a nawet niewiedzą, dziecięcą naiwnością, radością z banalnych (choć wtedy takie się nie wydawały) spraw.
Bo dziecko w sobie warto pielęgnować - to ono podpowiada, żeby czasem odpuścić, zachwycić się drobiazgiem i uwierzyć, że dobre rzeczy naprawdę się zdarzają. Nie pozwólmy mu zniknąć pod stertą maili i terminów.
Wszystkiego dobrego dla małych i dużych dzieciaków! 🎈