25/03/2026
W końcu stworzyłam swoje własne logo - co myślicie ?
A tak przy okazji..ktoś chętny na zdjęcia ? Bo robi się coraz ładniej na jakiś plenerek.. 🤗📸
Od dziecka kocham robić zdjęcia i chcę połączyć tą pasję z Projektowaniem Graficznym, którego się uczę.
Dębica Gmina
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy FOTOGRAFika Alicja Jaszczuk umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.