17/01/2021
Cześć, dzień dobry, siemanko, witam serdecznie, ELO, yo, priviet, hello itd. 😎
💥 Mam na imię Karol, prowadzę w tym momencie 2 firmy, a ten profil jest początkiem trzeciej. Może na samym początku powiem dlaczego w tym kierunku idę, a mianowicie marketingu i managementu. Od zawsze fascynował mnie biznes, zarządzanie, reklama i marketing. Zawsze chciałem nauczyć się, a jeszcze bardziej móc uczyć i pomóc innym w rozwoju osobistym, a przy okazji ich biznesu. Od kiedy pamiętam chodziłem swoimi ścieżkami i odnajdowałem nowe drogi, nauczyciele mówili, że przysłali mnie kosmici, więc nie trudno domyślić się, że jestem nastawiony na innowacyjne rozwiązania. Standardy i rutyna działają mi na nerwy, nudzą mnie więc możecie być pewni, że wolę oryginalność i wyróżnienie się z tłumu co sprawi, że Wasza marka szybko będzie na ustach wielu osób 👌
💥 Jeżeli chodzi o wykształcenie, które moim zdaniem nie jest w życiu tak istotne (wysokie wykształcenie nie zawsze oznacza przecież wyższą inteligencję) to jestem magistrem zarządzania kapitałem ludzkim oraz zarządzania przedsiębiorstwem. Ukończyłem studia podyplomowe z mediacji i negocjacji w biznesie.
💥 Moim innym hobby jest poznawanie ludzi, bycie duszą towarzystwa co automatycznie zapaliło zamiłowanie i zainteresowanie psychologią człowieka, lubię "czytać" ludzi, zwłaszcza ciekawych ludzi jak dobrą książkę, poznawać ich historię i kulturę.
💥Jaka jest moja misja i misja tej firmy⁉️
To proste - zarażenie ludzi pasją do rozwoju samego siebie, który sprawia, że życie staje się łatwiejsze. Pragnę sprawić by ludzie pozbyli się takich cech jak zazdrość, zawiść, chciwość i nienawiść. Pragnę sprawić by rozwój człowieka nie kończył się na szkole, a trwał cały czas, ponieważ tylko poszerzając nasze horyzonty i rozwijając się będziemy w stanie odnaleźć siebie i żyć pełnią życia. Moim motto jest "mierz wysoko, sięgaj jeszcze wyżej". Należy pamiętać, że żywiąc się słabością innych nigdy nie będziemy silni, a karma zawsze wróci, prędzej czy później.
💥 Jeżeli chodzi o informację o mnie to jestem miłośnikiem zwierząt, uważam że zwierzęta rodzą się już dobre i potrafią kochać od samego początku, a człowiek się tego uczy całe życie i jak dobrze wiemy - nie każdemu się udaje. Jak można zauważyć na zdjęciach mam psiaka - Gacek, adoptowany ze schroniska w stanie skrajnego wykończenia. Jego bratem jest również widoczny na zdjęciu kot - Wacek. Moja druga połówka zaraziła mnie miłością i pasja do koni, co sprawiło że jesteśmy szczęśliwymi rodzicami konia widocznego na ostatnim zdjęciu - Kiara. Tak więc nasze dzieci to Gacek i Wacek oraz Kiara. Jakby tego zoo było mało to jest z nami też króliczek - Czarka.
💥 Co znajdziecie tutaj? Wiele cennych porad i wsparcia dla Waszej firmy.
Moim kluczowym punktem będzie program 👉 Business Support 👈
Chcę aby biznes w Polsce łączył, a nie dzielił, aby każdy przedsiębiorca wyzbył się zawiści, zazdrości i nienawiści, ponieważ tylko dając coś od siebie, wspierając innych sami staniemy się silniejsi 💪