06/10/2018
Witam serdecznie :)
Zapraszam serdecznie na drugą edycję szkolenia, które odbyło się w kwietniu tego roku.
http://www.digitalsmiledesign.pl/szkolenie-zarzadzanie-marketing
To niejako podsumowanie mojej drogi od pojedynczego gabinetu do dzisiejszej firmy i podzielenie się zarówno tym, co sprawiało problemy, jak i tym, co ostatecznie warunkowało sukces :)
Dodatkowym atutem jest obecność Pawła Sudera, mojego współpracownika zarządzającego mediami w Galerii Uśmiechu i opiekującego się jej internetowymi aktywnościami i przedstawienie przez niego bardzo spójnego i dosyć szczególowego opracowania na temat marketingu internetowego z analizą konkretnych kejsów uczestników szkolenia.
Szczegóły zagadnień w linku poniżej.
Co będzie zawierać moja część szkolenia?
Zarządzanie praktyką stomatologiczną kluczem do szczęścia czy drogą do problemów?
Przegląd zagadnień dotyczących zarządzania praktyką stomatologiczną i strategii efektywnego jej prowadzenia.
1. Rodzaje modeli biznesowych praktyk stomatologicznych. Różnice w filozofii i strategii rynkowej
2. Od specjalisty do przedsiębiorcy – czyli czy dobry lekarz będzie dobrym biznesmenem?
3. Kultura organizacyjna firmy, jej zmiany w ciągu rozwoju firmy i jej powiększania. Sposoby jej „ujarzmiania”, radzenia sobie z nowym i starym personelem i ich oczekiwaniami
4. Jakie pytania warto sobie zadać na samym początku? Misja – Wartości – Zasady
5. Zarządzanie procesowe – czyli co tak naprawdę dziać się musi w firmie aby funkcjonowała. Analiza na przykładach własnych praktyk uczestników
6. Bycie liderem – czyli kim jestem dla moich pracowników i co im daję.
7. Podstawowe zasady budowania Zespołu – czyli co robić aby nie pracować samemu.
8. Współpraca z trudnym pracownikiem – prezentacja oczekiwań, monitoring, metody konstruktywnego wyrażania uwag, kiedy i jak zwalniać aby było to z pożytkiem dla całego Zespołu.
9. Zarządzanie sytuacyjne czyli dopasowane indywidualnie do każdego pracownika – dla każdego coś innego.
To wstępne ramy zagadnień, które chciałbym poruszyć. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że będzie to szkolenie „elastyczne”, czyli takie, które będzie bardziej odpowiadać na konkretne potrzeby i będzie dostosowane do rodzaju praktyk i poziomu rozwoju menadżerskiego uczestników.
Dla sprawnego odpowiadanie na te potrzeby konieczne jest stworzenie pewnego rodzaju „ramy”, czyli zestawu pojęć, zasad, klasyfikacji do których w trakcie szkolenia mogę się odwoływać.
Bardzo się cieszę, że będę mógł podzielić się moją wiedzą i praktyką w tym zakresie.
Jest to też dla Was okazja do uporządkowania pojęć, spojrzenia na swoją firmę i waszą w niej rolę nieco z oddali, przegrupowanie i przewartościowanie pewnych zasad. Tak więc korzyści są zawsze wielostronne. :)
Najbliższe szkolenie 16-17 listopada 2018 w Krakowie
http://www.digitalsmiledesign.pl/szkolenie-zarzadzanie-marketing
Tomasz Rozwadowski.