18/07/2025
Podyplomówka z designu, jakiej jeszcze nie było 🧨
📣 "Graphic design w social mediach i biznesie internetowym"
- nikt nie prosił, każdy potrzebował 📣
💥 Dla kogo?
👉 dla aspirujących grafików
👉 social media managerów
👉 marketerów chcących poszerzyć kompetencje
👉 UX designerów chcących poszerzyć kompetencje
SAME UŻYTECZNE KONKRETY, ZAPROJEKTOWANE DO PRACY I REALIÓW RYNKU, BEZ WZOROWANIA NA GURU DESIGNU I KONKURSACH
💥Czego się tam nauczysz?
👉 praktycznego projektowania wizerunku marki opartego na celach
biznesowych oraz wiedzy marketingowej - prowadzone przeze mnie 👋
👉 stosowania aktualnych narzędzi i apliakcji jak: Figma, Adobe CC, Canva Pro, narzedzia AI, banki zdjęć i grafik w tworzeniu materiałów reklamowych
👉 nagrywania i montażu filmów do internetu, rolek i rozwoju marki na instagramie od Anny Semenczuk - specjalistki w tym zakresie
(na instagramie - .annasem)
👉 wszechstronnej obsługi Canvy na potrzeby social mediów oraz biznesu online oraz, że można na niej zarabiać - prowadzone przez Agnieszka Ciach ( na instagramie )
👉 skutecznego stosowania prostych narzędzi do animacji i interakcji - prowadzone przez Katarzyna Grzegorczyk (Motyw studio) - współautorkę 2 projektów, które zdobyły nagrody Polish Design Awards oraz Miecz KTR
👉 podstaw UX/UI w projektowaniu stron internetowych oraz tworzenia ich samodzielnie w narzędziach no-code - prowadzone przeze mnie 👋
🔥 A przede wszystkim, wyjdziesz z nich z gotowym kompleksowym case study - prezentującym kreację od:
🔸 strategii i wizerunku marki,
🔸 przez materiały reklamowe,
🔸 po szablony SoMe, rolki,
🔸 aż po funkcjonującą stroną internetową.
Gotowym do wprowadzenia w życie, prezentacji klientowi lub pracodawcy jako portfolio 💎
Program opracowałam ja na podstawie:
📒 8 lat doświadczenia w branży projektowania w co najmniej kilku firmach i różnych specjalizacjach z graphic, brand i visual designu.
📒 Moich własnych doświadczeń ze studiami, szkoleniami branżowymi i zauważanych przeze mnie luk w edukacji o designie.
📒 Doświadczenia w prowadzeniu zajęć ze studentami - znam ich aktualne potrzeby
📒 Obserwacji kolegów po fachu i wyzwań, z jakimi się mierzą zderzając się z rynkiem pracy.
🎓 Rekrutacja już otwarta 🎓
🚀 Start w październiku
🕰️ 3 semestry, 240 godzin
⏰ 10 zjazdów (co 2-4 tygodnie)
💻 tryb hybrydowy, możliwość realizacji zdalnej.
💾 Oprogramowanie zapewnia uczelnia
🏛️ Akademia WSEI
Zapraszam, link do studiów w komentarzu 😊