14/03/2026
Czasami poznajesz osobę i po prostu jest to flow a przy tym rozmowy o wszystkim!
Pamiętam to przypadkowe spotkanie na ławce na placu zabaw, wtedy dostałam od Ciebie wiele budujących słów i takiego utwierdzenia w tym, że to co robię ma jednak sens.
dziękuje, że mogłam uwiecznić ten moment, zatrzymać Twój czas. Teraz ja mocno w Ciebie wierze!💪