Kreator Wizerunku Adrianna Surowik

Kreator Wizerunku Adrianna Surowik Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Kreator Wizerunku Adrianna Surowik, Konsultant ds. wizerunku, Pana Tadeusza 7, 82, Olsztyn.

Marka osobista • Stylistka Osobista
+300 wykonanych przegladow szafy
Zadbaj o siebie komplementarnie •
kreowanie wizerunku od zewnątrz i wewnątrz •
kobieca energia • mindset • biznes •
Organizator Targów vintage

03/11/2025

Zapraszam wszystkie Panie i Panów z tej strony na moj oficjalny profil Adrianna Surowik Stylistka Mody lub na instagrama Adrianna.surowik 😄

Ten profil niebawem zostanie usunięty 🚀

Jako jeden ze sponsorów biorę dziś udział w wydarzeniu organizowanym dla kobiet :) Do zobaczenia! 💋
20/09/2025

Jako jeden ze sponsorów biorę dziś udział w wydarzeniu organizowanym dla kobiet :)

Do zobaczenia! 💋

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Otwarte dla Kobiet👱‍♀️

🗓 20 września 2025 roku
⏱ 16:00
📌Mazurskie Smaki ul. Olsztyńska 1,

Ciepłe dni, więc możemy poszaleć jeszcze z letnimi sukienkami 🚀💋Jak wspaniale!Moja kolorowa propozycja z dnia wczorajsze...
05/09/2025

Ciepłe dni, więc możemy poszaleć jeszcze z letnimi sukienkami 🚀💋Jak wspaniale!

Moja kolorowa propozycja z dnia wczorajszego 😊

Daj znać jak Ci się podoba ☺️

stylizacja, kobieca stylizacja, stylowa na codzień, długa sukienka, różowa sukienka, ażurowe baletki, skórzana torebka, srebrne kolczyki, brązowe okulary, zestaw idealny, na spacer

14/08/2025

W najnowszym odcinku audycji Lejdi Gada, czyli kobiety przy mikrofonie Karolina Rogóz-Namiotko rozmawiała z Adrianną Surowik – stylistką mody, która udowadnia, że ubrania mogą być nie tylko piękne, ale też zdrowe i przyjazne dla naszej planety. Co nosić, aby czuć się dobrze w swojej skórze? Jak łączyć styl z wygodą i troską o zdrowie? Dlaczego moda powinna być eko?

Posłuchajcie! ⬇⬇
https://uwmfm.pl/podcast/lejdi-gada-odcinek-260/

Twórz garderobę idealną, według siebie i dla siebie 🤯Bo tylko ta da Ci pełną satysfakcję z tego co nosisz i jak się w ty...
14/08/2025

Twórz garderobę idealną, według siebie i dla siebie 🤯

Bo tylko ta da Ci pełną satysfakcję z tego co nosisz i jak się w tym czujesz!

👉🏻Nie pytaj innych o to czy dobrze w czymś wyglądasz i czy im się to podoba! Ty czuj się w tym dobrze i zadawaj te pytania sama sobie. Każdy ma inny gust, więc mówi Ci przez swój pryzmat. (Chyba, że pogubiłaś się w tym co tam masz, zgłoś się do mnie. Wspólnie znajdziemy kierunek Twojego stylu)

👉🏻Nie musisz mieć szafy pełnej modnych ubrań. Wplataj to co modne jeśli tak chcesz. Ale garderobę warto mieć ponadczasową!

👉🏻Wszystkie „przyda się” od razu spakuj, teraz powiem Ci coś co już wiesz… i tak się NIE przyda 😉

👉🏻Wybieraj takie stylizacje które będą pasować do Twojej codzienności i stylu życia. W modzie można wszystko i wszędzie, ale z nutą zastanowienia się pod własną wygodę i chęci 🙂

Zaobserwuj mnie po więcej treści dbałości o siebie i swoją garderobę 🧐
👉🏻Instagram .surowik 💋

tworzenie garderoby, praca z ubraniami, satysfakcja z ubrań, dla kobiet, usmiech na twarzy, przegląd szafy

Adres

Pana Tadeusza 7, 82
Olsztyn

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 16:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kreator Wizerunku Adrianna Surowik umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kreator Wizerunku Adrianna Surowik:

Udostępnij

Karilla

Nazywam się Adrianna Surowik, choć wiele z Was zna mnie jako Karilla Fashion. Najistotniejszą częścią mojej pracy jest rozmowa z Wami. Dopasowanie danej usługi do Waszych potrzeb. Jestem po to, aby korygować Wasze przyzwyczajenia stylizacyjne, nie chcę zmieniać Was w kogoś, kim nie jesteście. Pragnę udoskonalać Wasz styl,dzięki czemu uśmiech częściej będzie gościł na Waszej twarzy. Nabierzecie pewności siebie i poczujecie się wyjątkowe. Wizerunek jest kluczem do wielu drzwi, nie tylko zawodowych. Przydaje się również w sytuacjach codziennych, gdy przebywacie w sklepie, z rodziną, czy idąc po ulicy. Początek mojej pracy miał miejsce na wybiegu oraz przed aparatem jako modelka. Zajęłam drugie miejsce na ogólnopolskim konkursie The Look Of The Year, podpisałam kontrakt z agencją w Warszawie i tym sposobem do dziś biorę udział w różnych modowych projektach. Dodatkowo postanowiłam zająć się kreowaniem wizerunku. Dlaczego użyłam tu tak ogólnego sformułowania? Ponieważ mam ambicję widzieć Was nie tylko w świetnie dobranych stylizacjach, ale, co jest dla mnie równie ważne, także z pewnością siebie. Chcę słuchać opowieści, co Wam wychodzi i jaką drogę obrałyście do wymarzonych sukcesów. Pragnę Was wspierać i marzę o tym, abym w gorszych chwilach pojawiła się w Waszej głowie,co wywoła radosną myśl: „Mówiła, że się uda! Nie chcę uważać inaczej! Robię to dla siebie, to jest najważniejsze”. Każdego dnia możemy nauczyć się nowych rzeczy.Jeśli tylko czegoś chcemy oraz poświęcimy się temu w odpowiedni sposób,z pewnością osiągniemy sukces. Poznałam na swojej drodze wiele inspirujących i wartościowych osób. Cieszę się,że pojawia się ich coraz więcej. Życzę Ci, abyś i Ty mogła realizować siebie, a także spełniać swoje życiowe marzenia. Nie ma rzeczy niemożliwych. Naprawdę, wszystko da się osiągnąć, tylko trzeba mocno w to wierzyć i nie poddawać się, gdy pojawi się chwila słabości. To jest właśnie moje ulubione stwierdzenie. Nawiązuje ono również do codziennego wizerunku. Chcę pozostać na tej drodze i codziennie pomagać Wam doskonalić wiedzę na temat stylizacji, kolorów i motywacji. Planuję uczestniczyć w kolejnych szkoleniach;pozwolą mi one w przyszłości spełnić więcej marzeń, robić rzeczy, które kocham. To dopiero szczęście! Długo czekałam na to, aby móc dzisiaj powiedzieć o tym, że otworzyłam swoją firmę.Aby móc każdego dnia powiedzieć choć jednej osobie coś, czego nie słyszała od dawna: „pięknie dziś wyglądasz” czy „jesteś wspaniała”. Cieszę się, że jesteście ze mną, cieszę się, że mogę dla Was robić rzeczy, które uwielbiam. Chodzić z Wami na zakupy, realizować nowe projekty, poznawać kolejne osoby. I każdy z Was codziennie spotyka ludzi, od których można wyciągnąć nawet najmniejszą lekcję. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Tak jest również z osobami, które stają na naszej drodze. I jeśli coś się uda lub nie, to stanie się tak jedynie po to, aby nam coś uświadomić. Otworzyłam działalność, chodzę na zakupy, przychodzę do Was na przegląd szafy, spędzam z Wami ogrom czasu. Każdy z Was jest inny,każdy oryginalny i inspirujący. Wszystkich można zrozumieć, dlatego z przyjemnością Was słucham i staram się znaleźć Wasz unikalny styl. Czuję ogromną radość na samą myśl, że mogę Wam o tym mówić. Dziękuję, że dajecie mi możliwość samorealizacji. Długo czekałam na to, by powiedzieć Wam, czym się zajmuję. Jestem osobistą stylistką. Kocham swoją pracę i gdy tylko podnoszę słuchawkę, a następnie słyszę pytanie odnoszące się do mojej działalności, mam ochotę od razu pędzić na spotkanie. Będę się doskonalić dla Was i dzięki Wam.

Do zobaczenia!