30/05/2026
W tym miesiącu zostałam zaproszona przez poznańskie studio Bękarty do wzięcia udziału w wystawie w ramach Poznań Art Week 2026, której tegoroczne hasło brzmiało „Poza-miejscem”. I tak zaprezentowałam w ich nowym lokum moją nową pracę malarską, którą zobaczycie w poście ☺️
Przy okazji odbył się wernisaż, na którym spotkałam osoby z którymi zaczynałam moją drogę z projektowaniem graficznym 🎨👩🏽💻 Wzruszająca podróż w czasie! Bardzo dziękuję za zaproszenie i jeszcze raz ściskam wszystkich z którymi udało mi się spotkać po wielu latach 💙 Dobrze było Was zobaczyć! 🙂