09/04/2020
Dzień dobry w czwartek ;)
I co my tu mamy? 🙆🏼🙆🏼🙆🏼same nowości 😂
Zaczynając od góry - zawsze mi brakowało fajnych topów na naramkach, które można wykorzystać pod marynarki czy swetry, a latem nosić same ;)
➡️No to mamy od dzisiaj bedą dostępne w kilku kolorach w rozmiarach od s do L ,
➡️do tego kardigan w beżach, ➡️potwornie wygodne spodnie ( dostępne s,m,L)
➡️torebkę już znamy,
ale ale ...... w lewym dolnym rogu zdjęcia - skórzane trampki ( dostępne aż w czterech kolorach )
Jak się Wam podoba dzisiejsza pierwsza propozycja
Szalenie się cieszę, ponieważ wszystkie rzeczy są stworzone przez polskich producentów, co w obecnym czasie nabiera jeszcze większego znaczenia 💙💙💙