Stacja komunikacja - Anna Dajka

Stacja komunikacja - Anna Dajka Stacj@ Komunikacja
- koordynowanie projektów,
- organizacja wydarzeń,
- marketing,
- warsztaty. Podczas kulinarnej podróży nie zabraknie także przystanku pt. A.

W obrębie "Stacji komunikacji" znajdziecie dwa interesujące komunikacyjne przystanki:
FanpejdŻownię i Warsztatownię. Na przystanku FanpejdŻownia wsiądziecie do wagonu, którym razem pojedziemy w przestrzeń działań marketingowo-brandingowych, a zarazem zbudujemy wspólnie markę Waszej firmy tworząc ciekawe fotografie, redagując chwytliwe teksty i publikując je w mediach społecznościowych. Z miłości

do polskości nazwa przystanku jest zapisana w powyższy spolszczony sposób. Prowadzenie Waszego fanpejdŻa mogę zrealizować jednak nie tylko w języku polskim, ale także angielskim oraz uwaga... w gwarze śląskiej! ... bo poradza godać;-)

Warsztatownia to przystanek, na którym czeka na Was tajemniczy wagon, którym będziemy się poruszać w obszarze kreatywnych warsztatów dotyczących świadomego odżywiania. Jadąc wagonem zatrzymamy się w kuchni naszych babć i porównamy ją z dzisiejszą. smaki dzieciństwa. Zastanowimy się wspólnie czy naturalna kuchnia naszych przodków była kluczem do długowieczności. Na przystanku znajdziecie warsztaty dotyczące zdroworozsądkowego odżywiania dla grup. Rozsądni ludzie nie stosują bowiem diet, tylko zmieniają styl odżywiania...

A zatem lokomotywa rozpędza się nieubłaganie ... Zapraszam w interesującą komunikacyjną podróż...którą możemy stworzyć razem!

Było o brandingu, marce, potrzebach klientow i tworzeniu strategii💡No ale po co w ogóle ta STRATEGIA?Potrzeba? Moda? czy...
17/03/2025

Było o brandingu, marce, potrzebach klientow i tworzeniu strategii💡

No ale po co w ogóle ta STRATEGIA?

Potrzeba? Moda? czy może Wymysł?

No właśnie, w telegraficznym skrócie strategia jest po to, żeby wiedzieć gdzie iść👣👣👣

Mało kto lubi dreptać w nieznane, choć czasami, przyznam, bywa to inspirujące...😉
W biznesie jednak zdecydowanie lepiej wiedzieć, gdzie się idzie, zatem Strategia w moim odczuciu jest baaardzo potrzebna.

A Wy dzielicie się ze swoimi pracownikami jaką macie strategię, czy raczej jest to Wasza słodka tajemnica?
✍️✍️✍️

Jak Ktoś potrzebuje wsparcia przy tworzeniu strategii - zapraszam👌

My tymczasem... piechotą do lata🏵👣

Bo grunt to mieć dobrą STRATEGIĘ, także tę tłustoczwartkową 😉 🍩 Gotowi? Zaczynamy!Krok 1 👣🍩 Wyobraź sobie, że jesteś str...
27/02/2025

Bo grunt to mieć dobrą STRATEGIĘ, także tę tłustoczwartkową 😉 🍩
Gotowi? Zaczynamy!

Krok 1 👣🍩
Wyobraź sobie, że jesteś strategiem dzisiejszego święta i zastanów się, jakie wypieki chcesz uzyskać!
Wymyśl to, a potem zrób wszystko, by tego dokonać.

Krok 2👣🍩
Zdecyduj, kto będzie odbiorcą Twoich wypieków.
Zastanów się, jakie ta osoba ma wymagania, co lubi, a czego nie znosi. Czy woli oponki, czy raczej preferuje te - nadziane😉.
To dla niej planujesz ten proces🍩

Krok 3👣🍩
Przygotuj ciasto, a następnie usmaż pączki na tradycyjnym smalcu. Unikaj przeciągów, bo ciasto drożdżowe ich nie lubi.

Krok 4👣🍩
Nadziej je, ale najpierw upewnij się, że jest to elementem Twojej strategii i wymaganiem odbiorcy.

Krok 5👣🍩
Udekoruj, by dodać im uroku lub pozostaw naturalne, pamiętając o tym, czego chciałby konsumujący.

Krok 6👣🍩
Upewnij się, czy Twój odbiorca jest zadowolony i otrzymał dokładnie to, czego oczekiwał. Jeśli tak, możesz być z siebie zadowolona/zadowolony.
Wykonałaś/wykonałeś kawał dobrej roboty 💪🍩

STRATEGIA jest bardzo ważna, niezależnie od tego, czy pieczemy pączki, czy planujemy wielki biznes!
Pamiętajcie!

Czy MARKA może być MARKĄ sama w sobie...💡❓Słyszeliście zapewne nie raz, nie dwa stwierdzenie podobne do tego: jeśli chce...
27/02/2025

Czy MARKA może być MARKĄ sama w sobie...💡❓

Słyszeliście zapewne nie raz, nie dwa stwierdzenie podobne do tego: jeśli chcesz bezpieczny samochód, to na pewno najlepsze będzie VOLVO itp.
💡
VOLVO jest bowiem symbolem bezpieczeństwa. Stwierdzenie doskonale pokazuje, jak istotne jest zbudowanie świadomości MARKI w umyśle ODBIORCY.

Bo zawsze mówiąc o MARCE należy wziąć pod uwagę to, co myśli i czuje zarówno jej TWÓRCA, jak i ODBIORCA.

I tutaj nasuwa się pytanie, czym w zasadzie ta MARKA jest?
💡
MARKA, czyli wg jednej z licznych definicji i w dużymmmm uproszczeniu to zespół cech identyfikujących dany produkt/usługę, dostarczających odbiorcy korzyści funkcjonalnych i emocjonalnych.

Jako TWÓRCY pozycjonujemy swoje marki, nadajemy im cechy, projektujemy, kształtujemy i szlifujemy, jak diamenty.
Wiemy, co byśmy chcieli, aby ODBIORCY o nas/naszej MARCE pomyśleli.

A czy ODBIORCY zawsze myślą to, czego by chcieli TWÓRCY?
Do tego właśnie należy dążyć...
💡
Cała finezja polega na tym, aby w naszych codziennych czynach przekazywać ODBIORCOM dokładnie to, co zostało im obiecane.
Wszystkie działania powinny być spójne, tak by ODBIORCY czuli, że nasze obietnice są prawdziwe.

Przykład💡💡
Jeżeli pozycjonujemy się jako firma, dla której klient jest najważniejszy, a w rzeczywistości odprawiamy z kwitkiem każdego klienta nie biorąc pod uwagę jego potrzeb, to to, co chcielibyśmy aby odbiorca o nas pomyślał, kompletnie nie pokryje się z jego faktycznymi odczuciami. Poczuje się on wówczas przez nas po prostu zlekceważony i oszukany.

Tak lepiej nie robić⛔

💡
Proces budowania MARKI jest niezwykle emocjonujący, a jednoczeście wymagający.
Powinien być uważny i świadomy.
Trzeba być w nim po prostu obecnym i obiecywać światu dokładnie to, co nasza MARKA jest w stanie zaoferować.

Autentyczność jest kluczem do sukcesu🔑.
A.

Co to właściwie jest ten BRANDING?💡No właśnie... 🤔Czy pojęcie BRANDU można sprowadzić do logotypu na firmowej czapeczce,...
23/02/2025

Co to właściwie jest ten BRANDING?💡
No właśnie... 🤔

Czy pojęcie BRANDU można sprowadzić do logotypu na firmowej czapeczce, smyczy, czy kubku?

NIE, nie można, choć zgadzam się w pełni, że czasami brand jest błędnie pojmowany w taki sposób. To się na szczęście zmienia i coraz więcej Osób i Firm rozumie, że pojęcie BRANDINDGU jest dużo dużo głębsze i znacznie szersze ...

BRANDING to przede wszystkim PROCES polegający na zwiększeniu rozpoznawalności MARKI, jej wiarygodności oraz świadomości wśród ODBIORCÓW.
Jest to działanie długotrwałe i trzeba dołożyć należytej staranności, aby go prawidłowo poprowadzić.

Jak więc widać, sam logotyp ma oczywiście duże znaczenie, jednakże jest tylko jednym z ważnych elementów, taką kropką nad "i", kreską nad "ó".

Chodzi o to, aby wszelkie podejmowane w firmie działania były spójne, ponieważ każdy obszar naszej działalności, każdy nasz krok i sposób postępowania ma olbrzymie znaczenie dla odbiorców.

Bardzo lubię porównywać firmę do organizmu ludzkiego, który, aby prawidłowo funkcjonował, powinien być potraktowany i zaopiekowany HOLISTYCZNIE🍀
To przecież system naczyń połączonych...🤝

W kolejnym poście przybliżę pojęcie MARKI, jej ODBIORCÓW, a w następnych kolejne i kolejne ważne tematy, tak, by brandingowa układanka utworzyła synergiczną całość🧩

P.S. Postanowiłam stworzyć tutaj taki mini poradnik. Całość będzie dostępna już niebawem na mojej stronie, którą pilnie dla Was skrobię w wolnym czasie✍️

Co Wy na to?

Lecimy dalej 🏃 ..a, że dziś obchodzimy DZIEŃ RADIA 📺, to wspomnę także o mediach, z którymi miałam przyjemność współprac...
13/02/2025

Lecimy dalej 🏃 ..a, że dziś obchodzimy DZIEŃ RADIA 📺, to wspomnę także o mediach, z którymi miałam przyjemność współpracować i nagłaśniać działania 💪
Było świetnie 🎤 🎧

Ale od początku... kontynuując wczorajszy wątek, do listy zrealizowanych DZIAŁAŃ i PROJEKTÓW dokładam jeszcze:

📌Dakarowa strona mocy – spotkanie, które w 100%
wymyśliłam i zrealizowałam bezpośrednio po Dakarze 2023 zapraszając członków dakarowej Ekipy. Moderatorem spotkania była Joanna Zientarska z Antyradio🎤
📌Konferencja „Automotive z kobiecą pasją„
– udział w wydarzeniu poświęconym KOBIETOM na ścieżkach sukcesu w branży automotive. To było niezwykłe doświadczenie. Beata Praszczyk i Spółka - było cudownie 👌
📌Konferencja - Trendy w HR – Organizacja gotowa na
przyszłość – ICAN Institute - udział konferencji oraz warsztatach dotyczących kultury organizacyjnej. Podczas wydarzenia otrzymałam świetną książkę i odbyłam podróż przez smaki HR. Raz jeszcze gratulacje dla autora Tomasz Słoma i Ekipy redakcyjnej 💪
To taki profesjonalny od kuchni 💪
📌31 i 32 Finał WOŚP - dwukrotne przygotowanie turbo aukcji motoryzacyjnej 💛
📌MOTOSERCE 🩶 💛
📌Wybory do Rady Powiat Pszczyńskii 🍀
📌Osobowości Roku 2019 - Dziennik Zachodni - otrzymanie nagrody w Kategorii Kultura 👑

CUDOWNE MEDIA 🎤 📺- bez Was byłoby po prostu drętwo:

📌Antyradio, Radio 357, Radio Piekary, Radio Bielsko
Radio Katowice, Polskie Radio Kierowców!
📌Telewizja TVS TVN - Na osi!
📌Portale: MotoFocus
- Alfred Franke, Motofaktor.pl- Maciej Blum; Agencja informacyjna NEWSERIA, Obserwator Logistyczny -
Filip Lamański, Gruca
📌Dziennik Zachodni

Dziękuję raz jeszcze za Wasz entuzjazm i chęć współdziałania 🤝 👌 🩶
📢
Pamiętajcie, że bez Was nic, bo wielkich rzeczy nie robi się samemu 💛 🩶

Mam nadzieję - do zobaczenia.
Kto wie? Może na Stacji 😉 ...


„Gambit Królowej” 😉 Tak sobie ostatnio rozmyślam, za co powinnam być w życiu najbardziej wdzięczna?Chyba za to, że potra...
12/02/2025

„Gambit Królowej” 😉
Tak sobie ostatnio rozmyślam, za co powinnam być w życiu najbardziej wdzięczna?
Chyba za to, że potrafię łączyć ludzi, tworzyć piękne relacje prywatne i biznesowe, które długo, długo żyją i niejednokrotnie utrzymują się nawet po zakończeniu bezpośredniej współpracy.
To moja super MOC 💪 🩶
Z tą wdzięcznością dziękuję Wszystkim za wszystko i zapraszam do kontaktu na przystanku Stacj@ Komunikacja, bo tam szykuje się nowe rozdanie po kilku latach.
Zgodnie z obietnicą chwalę się poniżej ciekawymi realizacjami z ostatnich około 3 lat, bo jest czym. Oczywiście nic bez Was:

💡 PROJEKTY:
Jak wiadomo, ze szczególną uwagą i serduchem 🩶 💛 podchodzę do projektów na styku NAUKA-BIZNES, ponieważ pozwalają one na dzielenie się z młodymi ludźmi wiedzą pochodzącą „ z samego wnętrza rynku”, wymianę międzypokoleniowych doświadczeń i pomaganie młodzieży w wejściu na rynek pracy.
Równie ciekawe są zagadnienia NAUKOWO-BADAWCZE, pozwalające na realizację działań biznesowych z naukowym podejściem. Uwielbiam PROJEKTY i PEŁNE ENERGII WSPÓŁPRACE i bardzo chcę je realizować 💪 🤝

📌NRF (Nederlandse Radiateuren Fabriek) – Adam Gertruda i Spółka – dzięki za wspólne truckowe akcje 💪
📌 – Dwukrotna współorganizacja Finału Ogólnopolskiego Konkursu - nr 1 Pszczyna – dziękuję 🤝
📌 nr 1 – podpisanie umowy partnerskiej ze szkołą branżową i organizacja szkoleń dla uczniów 👌
📌Kongres Motoryzacyjny Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM) – - nawiązanie współpracy z SDCM i udział w kongresie w roli partnera merytorycznego 💡
📌Targi Motoryzacyjne TTM Poznań 2024 – Partnerstwo z
wystąpienie merytoryczne – dziękuję 💪
📌Współpraca i dni otwarte MARTEX SP. Z O.O. – trzykrotny udział w wydarzeniu. Radosław Staśkiewicz i Ekipa – dziękuję za turbodoładowanie💪

💡 GARŚĆ PRELEKCJI, STUDIÓW, SZKOLEŃ ...
📌Podyplomówka „Branding i content marketing”- świetne zajęcia i organizacja kierunku. Szczególnie zapisali się w mojej pamięci: Krzysztof Wadas, Adam Pioch, DTM, Jacek Lipski, Cyran Mnich. Dzięki za tonę przydatnej, biznesowej wiedzy 🤝
📌współpraca z Abel IT Sp. z o.o.
– wspólne stworzenie aplikacji - narzędzia używanego podczas prelekcji na SDCM. Bartłomiej Żywczak, Maciej Mencner - dziękuję 💪
📌Szkolenie „Komunikacja z klientem w social mediach” – Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Radek Jaros – dzięki za nowe pokłady energii i świeże spojrzenie 💪
📌Przeprowadzenie warsztatów ekologicznych – „EkoZmiana” 💛
📌Szkolenie ”AI dla każdego” – obecnie - udział w prestiżowym programie organizowanym przez Politechnika Łódzka, Santander Open Academy 🗝️

cdn... ✍ jutro popołudniu 😉
🩶 💛

Nieodłącznym elementem rebrandingu jest zmiana logotypu.To taka wisienka na torcie - podsumowanie działań związanych ze ...
07/02/2025

Nieodłącznym elementem rebrandingu jest zmiana logotypu.
To taka wisienka na torcie - podsumowanie działań związanych ze zmianą wizerunku, taka kropka nad "i", albo kreska nad "ó". Jak kto woli 😉

Kilka lat temu stworzyłam logo pisane delikatną, ledwo widoczną czcionką. Było w nim mniej pewności siebie, a więcej strachu i obaw, ale tak go wtedy czułam. Było moje. Prawdziwe i na tamten czas - najlepsze, jakie mogłam stworzyć.

Dziś odświeżając Stację Komunikację, mam ochotę na bardziej stabilne i konkretne LOGO, symbolizujące pewność siebie, akceptację i poukładanie. Tak to czuję, tak się czuję i tak z ręcznie pisanego nieśmiałego znaku powstał bardziej konkretny, jak na załączonej grafice.

Nie przypadkowo wybrałam żółto-szare barwy marki. ŻÓŁTY to energia, a SZARY to symbol biznesu i elegancji. Te kolory nadal są mi bliskie. Zostają więc 💛 🩶 ...

Nie zapominajcie o czuciu. Bo gdy serducho jest coraz bliżej mózgu pojawiają się świetne pomysły, takie baaaardzo prawdziwe i nasze:-)

REBRANDING trwa💪Korzenie zostały niezmienne, jednakże wiele kwestii się we mnie zmieniło i dojrzało od momentu założenia...
06/02/2025

REBRANDING trwa💪
Korzenie zostały niezmienne, jednakże wiele kwestii się we mnie zmieniło i dojrzało od momentu założenia Stacji Komunikacji, zatem rebranding jest w pewnym sensie must have, a w zasadzie WANT have👌
..żeby nie być gołosłownym - 😉
prace na stronie idą pełną parą, a na ten moment po wejściu na
🌐www.stacja-komunikacja.pl
czeka na Was taka informacja⬇️

cdn...✍️

ARCHETYPY w budowie brandu są absolutnie wyjątkowe, a wybór i nadanie odpowiedniego symbolu zachęca nas do odbycia niezw...
23/01/2025

ARCHETYPY w budowie brandu są absolutnie wyjątkowe, a wybór i nadanie odpowiedniego symbolu zachęca nas do odbycia niezwykłej przygody wgłąb siebie, marki i skupienia się na tym, co u źródła.

Ten temat porwał moje serducho🤍 kilka lat temu i nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Wybór ARCHETYPU, to kolejny, obok komunikacji, element układanki zwanej budową świadomego brandu🧩
cdn...☘️

Stacj@ Komunikacja na nowych torach👌

Adres

Porzeczkowa 1
Pszczyna
43-200

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Stacja komunikacja - Anna Dajka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Stacja komunikacja - Anna Dajka:

Udostępnij