07/03/2024
💙 W zeszły wtorek Meta oddała nam 2 godziny życia. Na co je wykorzystałaś?
———
Chyba wszyscy zgodzimy się, że w dzisiejszych czasach - bez telefonu to jak bez ręki.
🤳🏻 Telefon, a konkretniej - social media - mogą być fenomenalnym narzędziem i pomagać nam w rozwoju biznesu. Dzięki nim budujemy nasz wizerunek, docieramy z ofertą do klientów, pomagamy ludziom, zarabiamy, wykorzystujemy nowoczesne możliwości.
☝🏻 Ale jedna rzecz zdecydowanie zaszła za daleko.
Większość z nas zapomniała, jak to jest żyć BEZ social mediów. Czy to na potrzeby prywatne, czy zawodowe.
———
💡 Dlaczego o tym mówię? Bo wiem, że należę do bardzo wąskiej grupy osób, które potrafią odłożyć telefon i być tu i teraz.
🔹 Potrafię się skupić na pracy nad moim profilem i profilami Klientów bez sprawdzania powiadomień.
🔹 Potrafię wyznaczyć granicę między światem realnym a wirtualnym.
Nie było łatwo się tego nauczyć i nie wychodzi mi w 100%. Ale w 95 - tak.
———
⏰ CZAS to jedna z moich najważniejszych wartości.
Może Ty też chciałabyś go wreszcie odzyskać i uporządkować? Zrobić swoje i mieć wolne - dla męża, chłopaka, dziecka, przyjaciółki, mamy, siostry czy wreszcie dla samej siebie 💙
———
Jeśli nie masz tego problemu - wiedz, że szczerze Ci gratuluję zdrowego podejścia i spokojnego życia 🎉
Jeśli jednak widzisz, że Facebook czy Instagram stał się dla Ciebie drugim etatem i zabiera Ci radość zamiast ją dawać, to…
…chodź na moje konsultacje i wyznaczmy kierunek rozwoju Twojego profilu, żebyś była zadowolona zarówno z wizerunku Twojej marki w social mediach, jak i z jakości Twojego życia prywatnego 😌
Uporządkowałam te kwestie u siebie - Tobie też pomogę. Aby się przekonać, napisz do mnie wiadomość lub komentarz.