13/10/2017
Mamy piątek! Zanim jednak nastąpi weekend wrzucam projekt, który miałam okazję wykonać - logotyp/znak graficzny/szalona aplikacja na koszulkę 😎 Właściciel zażyczył sobie: "Ma być z ogniem!" i JEST! 🔥🔥🔥 Do wglądu zarówno szybki szkic koncepcyjny, od którego wszystko się zaczęło, jak i wyciągnięty lineart wektorowy i obróbka w kolor... :)
PS. Właściciel zadowolony 🤗