21/05/2026
🙁 Masz przejebane… cokolwiek nie wybierzesz masz przejebane…
Nie ruszysz dupska , dopadnie Cię cukrzyca, miażdżyca, otyłość… masz przejebane
Ruszysz tyłek też masz przejebane, bo 3x w tygodniu po godzinie na nie chce-misiu trzeba się ruszać
🤯 Nie lubisz swojej pracy, skręca cię myśl o powrocie już połowie urlopu - masz przejebane
👍 Zechcesz zbudować swoją firmę - też masz przejebane. Zusy, marketing , tworzenie treści na sociale które nie interesują nawet twojej babci - też masz przejebane, Ale…. Warto 😉
💪 Wybierz swoje przejebane - bo i tak będzie - tonowane jak pomidorowa po rosole - cokolwiek nie zrobisz…
…ale niech twoje przejebane przybliża cię do życia jakie chcesz - sprawne i w miejscu w Którym sie rozwijasz a nie usychasz
🏀Ps: jutro 43 wiosna zawita do Dareczka wiec aby o siłach ją przywitać dziś baskecik na nie chce - misiu