Digiheart - fotografia i grafika

Digiheart - fotografia i grafika Zgrana para, z domieszką szalonych pomysłów i dobrego warsztatu - to my. Marta i Paweł

Ahoj!Próbujemy dziś sklecić kilka zdań i coś Wam pokazać ale trochę się pozmieniało na fb od naszej ostatniej bardziej a...
26/08/2020

Ahoj!
Próbujemy dziś sklecić kilka zdań i coś Wam pokazać ale trochę się pozmieniało na fb od naszej ostatniej bardziej aktwnej aktywności.
Przechodząc do sedna, nasz przyjaciel /człowiek orkiestra/ Marcin Frąckowiak wraz z Sebastianem Borowczykiem i Marcinem Ścierańskim szykują srogą porcję zacnej muzyki 😎😎 Materiał zostanie wydany pod szyldem Thy Soulless Empire (). Nie wiemy jeszcze kiedy ujrzy on światło dzienne ale zachęcamy do śledzenia ich na fb czy instagramie. Znajdziecie tam już kilka zajawek 😎
A czemu o tym piszemy? Ano dlatego, że Marcin poprosił nas o przygotowanie dla nich logo. Efekt możecie zobaczyć poniżej. Jak się później okazało na logo się nasza współpraca nie zakończyła ale o tym napiszemy Wam w kolejnym poście 🤫

Link do ich facebooka wkleimy w pierwszym komentarzu.

PS. Macie jakiś sposób na oznaczanie osób w postach? 😞

Oj, jacy my tu aktywni byliśmy ostatnimi czasy, ale ciii... 🤫Dziś Światowy Dzień Fotografii, a że my też dziś trochę świ...
19/08/2020

Oj, jacy my tu aktywni byliśmy ostatnimi czasy, ale ciii... 🤫
Dziś Światowy Dzień Fotografii, a że my też dziś trochę świętujemy to coś Wam pokażemy. Równo dwa miesiące temu powiedzieliśmy historyczne "tak", nałożyliśmy sobie obrączki i nawet popełniliśmy kilka zdjęć.
Poniższym kadrem zakończyliśmy tamten jakże radosny dzień 😀

Kochani, tydzień szybko zleciał a doba nie jest z gumy dlatego dopiero dziś możemy Wam pokazać trochę zdjęć z wyjątkoweg...
19/10/2019

Kochani, tydzień szybko zleciał a doba nie jest z gumy dlatego dopiero dziś możemy Wam pokazać trochę zdjęć z wyjątkowego koncertu Ankh, o którym pisaliśmy w zeszłym tygodniu.
To było niesamowite przeżycie… a głos Agnieszki Kliszczak, która śpiewała na trzecim albumie Ankh, a tu wystąpiła z zespołem zrobił piorunujące wrażenie.
Jesteśmy MEGA szczęśliwi, że udało nam się dotrzeć do Kielc i mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu.
Ankh, dziękujemy za koncert i rozmowy po nim! ❤️
PS. Po cichu liczymy, że szersze grono fanów będzie mogło posłuchać Was w takiej odsłonie.

Piotr Krzemiński, Joanna Chudyba, Janek Rusinek, Aleksandra Młynarczyk, Agnieszka Kliszczyk, Ewa Kowalska Sax, Magda Ślósarz, Maja Szwajcowska, Jacek Pietrzak, Andrzej Chochół

10.10.2019, Filharmonia Świętokrzyska, Kielce

10.10.2019, Filharmonia Świętokrzyska, Kielce
19/10/2019

10.10.2019, Filharmonia Świętokrzyska, Kielce

Leżymy właśnie w hotelu i dochodzimy do siebie po tym co się dziś, a w zasadzie już „wczoraj”, wydarzyło... Coś niesamow...
10/10/2019

Leżymy właśnie w hotelu i dochodzimy do siebie po tym co się dziś, a w zasadzie już „wczoraj”, wydarzyło... Coś niesamowitego! Ankh w wersji akustycznej w towarzystwie muzyków Orkiestry Kameralnej i gości - po prostu ogień 🔥🔥🔥
I jak tu teraz zasnąć? 😉

Dziś Światowy Dzień Fotografii
19/08/2019

Dziś Światowy Dzień Fotografii

  Upał daje się we znaki 🥵Pamiętajcie, żeby dobrze napoić każdego gościa 💦Lidl Polska
12/06/2019



Upał daje się we znaki 🥵
Pamiętajcie, żeby dobrze napoić każdego gościa 💦

Lidl Polska

Praktycznie to samo miejsce co na wcześniejszym zdjęciu. Inna perspektywa i tym razem kolor.Które lepsze?Calella, Hiszpa...
07/06/2019

Praktycznie to samo miejsce co na wcześniejszym zdjęciu. Inna perspektywa i tym razem kolor.
Które lepsze?

Calella, Hiszpania

Dziś mała odskocznia od koncertów. Lubicie takie czarno białe widoczki?Calella, Hiszpania
04/06/2019

Dziś mała odskocznia od koncertów. Lubicie takie czarno białe widoczki?

Calella, Hiszpania

Nie samymi ciężkimi brzmieniami człowiek żyje. Właśnie z tą myślą wybraliśmy się w piątkowy wieczór do Tarnogórskiego Ce...
19/05/2019

Nie samymi ciężkimi brzmieniami człowiek żyje. Właśnie z tą myślą wybraliśmy się w piątkowy wieczór do Tarnogórskiego Centrum Kultury na koncert legendy polskiej muzyki elektronicznej czyli Pana Marka Bilińskiego. Koncert wyjątkowy, dokładnie w dniu urodzin artysty.
Z tą myślą to oczywiście żart. My po prostu nie mogliśmy przepuścić okazji posłuchania na żywo dźwięków, które znamy, lubimy i zawsze w domu na czarnych płytach były.
Możliwość zatopienia się w fotelu w połączeniu z niesamowitą muzyką i ciekawą oprawą świetlną - czy można chcieć czegoś więcej? Ponad dwu godzinny koncert, odśpiewane przez publiczność "Sto lat", tort wręczony Panu Markowi i na koniec dwa bisy. Było niesamowicie!
A że Paweł bez aparatu... no sami wiecie... tak więc możecie zobaczyć te kilkanaście obrazków poczynionych z fotela w drugim rzędzie 😎

Marek Biliński @ Tarnogórskie Centrum Kultury

17.05.2019, Tarnogórskie Centrum Kultury, Tarnowskie Góry

Marek Biliński @ Tarnogórskie Centrum Kultury, Tarnowskie Góry, 17.05.2019
19/05/2019

Marek Biliński @ Tarnogórskie Centrum Kultury, Tarnowskie Góry, 17.05.2019

17.05.2019, Tarnogórskie Centrum Kultury, Tarnowskie Góry

Tak po prostu.PS. A Wam jak wyszło malowanie w tym roku?
21/04/2019

Tak po prostu.

PS. A Wam jak wyszło malowanie w tym roku?

Adres

Swietochłowice
41-600

Telefon

+48883443444

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Digiheart - fotografia i grafika umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij