Kreowanie Wizerunku Anna Ś. Butrym

Kreowanie Wizerunku Anna Ś. Butrym Konsultant ds. Kreowania Wizerunku. Socjolog w specjalności: Socjologia Organizacji i Zarządzania; Specjalista ds. Marketingu i Reklamy.

Specjalizuje się w konsultacjach/warsztatach indywidualnych i grupowych z zakresu kreowania wizerunku.

Początek tygodnia zaczęłam od prelekcji na Ogólnopolskiej konferencji naukowej "Miejsce pracy przyszłości"💪.O potrzebie ...
28/09/2020

Początek tygodnia zaczęłam od prelekcji na Ogólnopolskiej konferencji naukowej "Miejsce pracy przyszłości"💪.O potrzebie rozwoju kobiet, także tych na emigracji -to temat, który jest mi bliski nie tylko zawodowo ale i naukowo.
Moje naukowe alter ego nadal w akcji🙃

SPOTKAJMY SIĘ ONLINE🙋‍♀️Udostępniajcie proszę, każdej mamie😘
27/05/2020

SPOTKAJMY SIĘ ONLINE🙋‍♀️
Udostępniajcie proszę, każdej mamie😘

Kochana ❤
Bycie Mamą to cudowna przygoda życia, ale czasami potrzebujemy przedrzeć się przez gąszcz wątpliwości, negatywnych myśli i nieprzyjemnych odczuć, by móc cieszyć się z niej w pełni.

Z okazji naszego święta wraz z Kreowanie Wizerunku Anna Ś. Butrym , ruszamy z zapisami na podwójny webinar "ZAGUBIONA W MACIERZYŃSTWIE - jak odnaleźć siebie i zaakceptować swoje tu i teraz".

O czym będziemy mówić w czasie naszego wirtualnego spotkania? M.in. o:
💟 5 przekonaniach, które pomogą Ci zaakceptować siebie i swoją codzienność,
💟 zasobach wewnętrznych i zewnętrznych, dzięki którym poczujesz się lepiej sama ze sobą,
💟 codziennych praktykach, dzięki którym bardziej zadbasz i rozwiniesz siebie.

Spotkaj się z nami, posłuchaj kiedy tylko będziesz miała czas i ochotę oraz wzbogać się w przygotowane specjalnie dla Ciebie ćwiczenia.

Czekamy na Ciebie ❤
_________________________________________
Zapisz się już dziś!
Webinary będą dostępne od 1 czerwca.
Koszt dostępu do 2 nagrań+ćwiczeń to 20 zł.

Wpłaty można dokonać już dziś na konto Spe Salvi Poradnia :
21 1020 4795 0000 9302 0004 5757 w PLN
lub
82 1020 4795 0000 9302 0309 8316 w EUR

Tytuł przelewu: Cele charytatywne - Spe Salvi 2

Po dokonaniu wpłaty prześlij mi dowód zapłaty poprzez Messenger lub na adres [email protected]

A czy Ty czujesz się wolny?Dzisiejsza rocznica zakończenia II Wojny Światowej skłoniła mnie do różnych refleksji. Co to ...
08/05/2020

A czy Ty czujesz się wolny?
Dzisiejsza rocznica zakończenia II Wojny Światowej skłoniła mnie do różnych refleksji. Co to musiała być za radość, euforia, cała feria emocji🙆‍♀️.
Poczucie wolności to najwspanialszy dar, który człowiek daje drugiemu człowiekowi. To także dar, który człowiek może dać SAMEMU SOBIE... czyż nie tego pragniemy..?

By Yourself, make Your rules.
Pięknego weekendu🧡

😳To moje ciało. Innego nie mam tak samo jak Ty.Rzecz będzie o życzliwości, trosce i dbaniu o siebie. 🌷Wiosenny czas sprz...
05/05/2020

😳To moje ciało. Innego nie mam tak samo jak Ty.

Rzecz będzie o życzliwości, trosce i dbaniu o siebie. 🌷Wiosenny czas sprzyja myśleniu o cielesności, naszej kondycji i estetyce ciała. Dobrze się składa😊.
Prawdę mówiąc osobiście jestem z "tych" co uważają, że o ciele warto myśleć zawsze, przez caaały, okrąglutki rok - DLACZEGO ?

Najpierw odpowiem banalnie: ze względu na zdrowie,
a teraz nieco mniej: bo to sposób na pielęgnowanie miłości do samego SIEBIE 🧡🙋‍♀️.
Ciało jest naszym darem, nierozerwalną częścią naszego UMYSŁU i DUSZY.
👧👦Określa tożsamość płciową;
🦰🦱odzwierciedla naszą osobowość (konsekwentność, perfekcjonizm, narcyzm, skłonność do słabości, masochizm i inne ..)
🤰⚡Jest jak mapa wspomnień (blizny, urazy, choroby, ciąże, nadmierne tycie, chudnięcie, tatuaże etc.)
Ciało - jakie by nie było🧡 jest po prostu NASZE! Już sama ta myśl powoduje, że zaczynam myśleć o nim z wdzięcznością – a TY?!

Z miłością, no dobra jeśli to za mocno powiedziane, to z sympatią popatrz spokojnie na swoje ciało. Jeśli nie jest idealne – nie szkodzi! Wiesz co Ty też nie jesteś😊.
JEDNAK🤫
!!! Powstrzymaj nadchodzące Tsunami - wzbierającą falę krytyki!
POZWÓL sobie na odrobinę empatii, na troskę i zaopiekuj się sobą.
Jeśli chcesz coś zmieniać, poprawić kondycję, wygląd, estetykę, zastanów się jak możesz to zrobić i działaj.
Akceptacja w żadnym razie nie oznacza bierności.

Pamiętaj jednak, że ciało nie jest niczemu winne, nie „atakuje” Twojego poczucia wartości – odwrotnie: bywa, że Twoje poczucie wartości „atakuje” ciało.😥
💪🧘‍♀️🏃‍♂️ Poszukaj balansu, współzależności, jedności, odnajdź w swym ciele SIEBIE.

Z miłości do SIEBIE - bądź konsekwentny. Z wdzięczności za ten dar - bądź dla SIEBIE dobry.
😉Powiedz: Mój brzuszku pępuszku jeśli Cię zaniedbałem, teraz zajmę się tobą.

Bez gniewu i autodestrukcyjnych wyrzutów sumienia - zrozum:
To moje ciało. Innego nie mam tak samo jak Ty🧡

Wszystkiego pięknego ☀️

🧡Przez te wszystkie lata prowadzenia konsultacji indywidualnych, warsztatów i szkoleń z zakresu wizerunku, rozwoju osobi...
04/05/2020

🧡Przez te wszystkie lata prowadzenia konsultacji indywidualnych, warsztatów i szkoleń z zakresu wizerunku, rozwoju osobistego, zawodowego czy integracji społecznej, przychodziły mi do głowy różne tzw." złote myśli", będące krótką wskazówką lub puentą moich wypowiedzi.
Z czasem spisałam je pod hasłem:
BE yourself, make YOUR rules,
a kilka dni temu postanowiłam się nimi podzielić na Social Media - tak powstał mój mały projekcik będący preludium do czegoś odrobinę większego😉
Pierwszą sentencę znajdziecie jużdzisiaj jako odrębny post.
Co Wy na to?

04/05/2020
🤔🙋‍♀️ Po pierwsze: Kim jestem?!👇👇👇 To nie będzie moja autoprezentacja – przedstawienie siebie, to jest  próba namówienia...
28/04/2020

🤔🙋‍♀️ Po pierwsze: Kim jestem?!👇👇👇 To nie będzie moja autoprezentacja – przedstawienie siebie, to jest próba namówienia Ciebie do poznania Siebie 😉

Tak więc kim jesteś? Kiedy i czy w ogóle zadawałeś sobie to pytanie?

Z doświadczenia wiem, że rodzi ono w człowieku skrajne odczucia. Od zadumy godnej starożytnych filozofów (rzadziej) po ignorancję sprowadzającą je do czystego banału, niegodnego przemyślanej odpowiedzi (częściej). A Tobie co przychodzi do głowy gdy zadajesz sobie pytanie: kim jestem?

Wypisz wszystko! Nie próbuj doprecyzowywać, szukać sensu, czy właściwych odpowiedzi. Wszystko bowiem co przyjdzie Ci do głowy jest Twoje, zatem warte uwagi, warte wypowiedzenia i usłyszenia🧡

Dlaczego o tym piszę?
Bo chcę Ci powiedzieć, jak bardzo ważny jesteś dla siebie, że warty jesteś tego by znać się o wiele lepiej🤝. Pytania i odpowiedzi – taki swoisty monolog dotyczący nas i tego kim w tym życiu jesteśmy, tego co w nim robimy, czego chcemy a czego nie (i wiele, wiele więcej) przybliża Cię do cudownego poczucia, iż reżyserem Twojego życia jesteś Ty sam.

Na pytanie kim jestem? - Nie ma jednej odpowiedzi na zawsze. I to jest wspaniałe!
🎬
Ten sam bohater i mnogość ról (społecznych) angażujących nas w aktywności dnia codziennego, zależnie od „miejsca”-etapu życia, w którym teraz jesteśmy.

Uświadomienie sobie tego "kim jestem" pomaga uporządkować naszą hierarchię wartości, dokonać swoistej autooceny i uczciwie zweryfikować oczekiwania względem samego siebie. Znając odpowiedź łatwiej siebie docenić, łatwiej pewne rzeczy odpuścić, łatwiej zwyczajnie być.
JESTEM pewna,że warty jesteś bliższego poznania😊.
A więc: KIM JESTEŚ?

🙋‍♀️ZMIANY, ZMIANY bo "Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana"!!! (Heraklit z Efezu).Chciałam Was serdecznie zaprosić n...
28/04/2020

🙋‍♀️ZMIANY, ZMIANY bo "Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana"!!! (Heraklit z Efezu).

Chciałam Was serdecznie zaprosić na mój profil na Instagramie👉👉👉anna s. butrym wizerunek

https://www.instagram.com/anna_s._butrym_wizerunek/?hl=pl

Do tej pory moja doradcza praca zaspakajała moją potrzebę dzielenia się: wiedzą, sposobem myślenia, hedonistycznym podejściem do życia, wsparciem, tzw. „know how”.

Ale obecna forma pracy zdalnej już mi nie wystarcza… DLATEGO postanowiłam poradzić sobie w inny sposób.

✍️📱💻
Od przyszłego tygodnia na moim profilu Instagramowym, w każdy wtorek umieszczę jeden post sklasyfikowany w jednej z trzech kategorii: DUSZA, UMYSŁ, CIAŁO 🙃.

A dokładniej rzecz ujmując:

🧡 DUSZA. Pasje – styl życia, uważność - świadome bycie tu i teraz, hedonizm - w poszukiwaniu szczęścia.
🧠 UMYSŁ. Rozwój osobisty, rozwój zawodowy, relacje.
👠 CIAŁO. Dbanie o składowe części naszego wizerunku.

Od taki mały "CUD" (czytany od tyłu 😊), mobilizujący mnie do częstszej aktywności w SM.

Mam nadzieję, że ze mną będziecie!
ZAPRASZAM!!!

foto. nieoceniona Anna Oleńczuk z Beautyinframes

Adres

Szczecin

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kreowanie Wizerunku Anna Ś. Butrym umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kreowanie Wizerunku Anna Ś. Butrym:

Udostępnij