15/07/2022
Hej Kochani. Zajęło mi trochę czasu żeby przyjść tutaj z tą wiadomością i poniższym linkiem… pewnie część z Was wie ze od ponad 30 lat choruję na dystrofię mięśniową (zanik mięśni). Chociaż niezbyt często mówię o tym publicznie, od pewnego czasu mam dość spore problemy z samodzielnym poruszaniem się na wózku. Dlatego ponad rok temu pierwszy raz poprosiłem Was o przekazanie 1% podatku na moje subkonto w fundacji Avalon. Celem jest cały system elektrycznego wspomagania jazdy na wózku, który niestety nie należy do najtańszych…
W międzyczasie urodził się nam nasz cudowny Syn - Bruno ❤️ Zmienił całe życie, dając niesłychanie dużo szczęścia i miłości. Jednocześnie ta sytuacja uświadomiła całej mojej rodzinie ze problem z moją samodzielnością i możliwością poruszania - jest na prawdę ogromny.
Dlatego, mimo wewnętrznych oporów, zdecydowałem się założyć konto w fundacji aby jak najszybciej rozwiązać te codzienne problemy.
Kończąc… zdaje sobie sprawę że sami borykacie się z brakiem czasu, trudnymi czasami i licznymi problemami.. ale jeśli będziecie w stanie udostępnić tą wiadomość - będę Wam niezmiernie wdzięczny.
Dziękuję. P.