19/03/2026
Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem nie zawsze jest łatwe.
Często wydaje nam się, że mówimy o rzeczach oczywistych. O czymś, co dla nas jest codziennością. Dopiero reakcje osób na sali pokazują, że dla wielu to zupełnie nowe spojrzenie i realne możliwości działania w ich firmach.
Często słyszę: „Ewa, Ty tak lubisz rozmawiać z ludźmi, dzielić się wiedzą. Scena jest dla Ciebie stworzona”. - A prawda jest taka, że każde wystąpienie, prezentacja czy szkolenie kosztuje mnie duużo stresu.
Mimo to uwielbiam moment, w którym widzę zaciekawienie na twarzach uczestników i wiem, że to, o czym mówię, może pomóc im spojrzeć na rozwój biznesu z innej perspektywy.
Konferencja Praktyka Inwestycyjna była pod tym względem wyjątkowa. Spotkałam tam świetną, zaangażowaną publiczność i odbyłam wiele inspirujących rozmów.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za czas, pytania i bardzo wartościowy feedback po prezentacji.
Ogromne podziękowania również dla organizatorów wydarzenia oraz wszystkich prelegentów, którzy współtworzyli program konferencji.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach.